anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na stronie fastbox.su są udostępnione aukcje?

Maleduze_posciel
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Odnalazłam swoje produkty/aukcje na  rosyjskiej stronie fastbox.su proszę o wyjaśnienie sytuacji, w jaki sposób zostały one udostępnione przez serwis Allegro.

https://fastbox.su/item-i7763726915#review

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Maleduze_posciel czy te oferty zawierają Twoje dane jako sprzedawcy ??

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Maleduze_posciel Allegro nie udostępniło nikomu niczego. Ktoś sobie kopiuje zawartość serwisu i robi z siebie 'pośrednika'.
Nie pierwszy taki przypadek, było już kiedyś o tym na forum.
Nie da się z tym nic zrobić.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Maleduze_posciel Dokładnie tak jak napisał @komis-bell to nie my udostępniliśmy Twoje oferty tej stronie. Nie prowadzimy z nimi  współpracy, ale oferty na Allegro są dostępne publicznie i jeśli ktoś je skopiował to zrobił to nielegalnie. W tej sytuacji, jeśli nie chcesz aby były dostępne w tym serwisie, musisz zgłosić się bezpośrednio do tej strony i zgłosić, że naruszono Twoje interesy i prosisz o ich usunięcie. W świetle prawa Allegro jest stroną trzecią i nie możemy w Twoim imieniu wystąpić z tego typu wnioskiem.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Maleduze_posciel
#7 Wielbiciel#

Dzień doby, czy w takim razie moje dane wrażliwe są tak samo słabo zabezpieczone jak oferty i można je w prosty sposób skopiować? Dodam tylko, że oferty kopiowane są przez Federacje Rosyjską.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Maleduze_posciel Twoje dane osobowe są w pełni bezpieczne, ponieważ w odróżnieniu do ofert nie są publicznie dostępne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Maleduze_posciel Dane wrażliwe (adres, nr telefonu itp) nie są w żaden sposób ogólnodostępne.
Za to treść oferty i zdjęcia wystarczy skopiować i wkleić gdziekolwiek - nie da się przed tym zabezpieczyć w żaden sposób.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że serwis allegro nie widzi niczego zdrożnego w kopiowaniu ofert w ten nielegalny sposób

Bo gdyby było inaczej serwis by reagował metodami prawnymi

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RED Widzi, ale to jak wyglądają nasze możliwości w świetle prawa napisałam w ostatnim zdaniu mojej wypowiedzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów