anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie można porządnie zaprogramować tych autobotów?

Ziolko39
#21 Demiurg#

Te kiepskie boty Allegro usuwają aukcje gdzie jest wpisany adres www do specyfikacji, albo do instrukcji obsługi danego przedmiotu. Czy nie ma w zespole Allegro programisty, który coś potrafi > np. porządnie zaprogramować automat. Przecież strona ze specyfikacją czy instrukcją niczemu nie zagraża, nie kieruje do zakupu poza portalem, a wręcz daje dodatkowe informacje do opisu. Czyli wg tych nowych "debilobotów" trzeba przepisać całą specyfikację i instrukcję obsługi? Klient i tak tego nie przeczyta.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:107370536
#12 Orędownik#

Wredne Allegro usunęło szczerze, rzetelnie i regulaminowo opisane oferty? No szkoda, szkoda...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:107370536 Jak zwykle jesteś strasznie śmieszny > przynajmniej dzień znowu się zaczął od śmiechu i na pewno będzie doskonały Kubusiu.kubuś puchatek.JPG

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ziolko39, sprawdziłam to i podtrzymujemy zasadność tej decyzji. Przez wskazany link: https://www.sony.pl/electronics/support/hard-drive-camcorders-hdr-xr-series/hdr-xr500ve/specificatio...można się przeklikać na inne produkty. Jest też przy nich informacja z linkami do sklepów.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mr_oma Ok. Dzięki za info > nie zwróciłem na to uwagi > zależało mi na specyfikacji ew. na instrukcji obsługi. Ale skoro tak jest to będę sukcesywnie usuwał linki www z ofert. Chciałem tylko ułatwić klientom życie. Miłego dnia.😊

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mr_oma To może pomóz mi jeczcze co jest nie tak w tej ofercie : 

Zdjęcia poza miniaturką (z interneru) są mojego autorstwa > w opisie nie ma linków www. Nie bardzo wiem o co w tym chodzi?

oznacz moderatorów