anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wypłacić środków z PayU?

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Tez dostałam e-maila  od tych trzymajacych kasę żeby sie zweryfikowac.  Ale określili termin przesłania dokumentów do sierpnia 2023. Dlaczego więc w tej chwili nie moge wypłacić swoich pieniędzy????????????????

Skoro mam czas do sierpnia, to znaczy, że do sierpnia powinnam mieć swobode dysponowania swoimi środkami i mozliwośc swobodnego wypłacania ich.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska nie widzę, aby na koncie z którego piszesz była jakakolwiek blokada, czy możesz napisać co się dzieje, gdy próbujesz wypłacić środki? Czy pojawia się jakiś komunika? Czy przycisk wypłat nie jest aktywny? Będę wdzięczna za zrzut ekranu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Nie ma przycisku wypłat.

najpierw komunikat: 

Wyślij dokumenty weryfikacyjne do 22-08-2023

Operator płatności wymaga ponownego wysłania dokumentów weryfikacyjnych. Przejdź do weryfikacji i wyślij potrzebne dokumenty, aby uniknąć blokady wypłat. Masz na to czas do 22-08-2023.

Potem "wypłaty" . zmien ustawienia .> zapisz  (co nic nie daje bo ustawienia   sie nie zmieniają.

Potem wypłaty CZK, dla mnie zbędne, ale nie sobie będą. I "zmien ustawienia".

Potem Powiadomienia.

I nie ma okienka "wypłać".

Czemu zmieniłaś tytuł posta? Przecież nie był ani wulgarny ani obraźliwy, po prostu napisałam, żebyście oddali moje pieniądze.

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska skonsultowałam to i nie możesz zlecić wypłaty, ponieważ masz otwarty wniosek reweryfikacyjny. Dodaj proszę dokumenty do weryfikacji, w tej zakładce
Aby wypłacić środki konieczne będzie przesłanie dokumentów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@la_nika  

Nieprawda, okienka do wypłat nie miałam juz przedtem, i wtedy próbowałam sama coskolwiek zrobic, wcale nie mam zamiaru sie weryfikowac bo nie wiem czy przed tym terminem nie pożegnam sie z allegro. Przywróćcie mozliwośc wypłacania.  Natychmiast.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska przykro mi, ale nie mamy takiej możliwości, konieczna jest weryfikacja. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Napisałam własnie do Biura Prawnego zajmującego sie rozwiązywaniem takich problemów. 

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Jednak okazało sie, że mogliście zmienić, trzeba było tylko chcieć.  Kasa wypłacona. 

oznacz moderatorów