anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałem wypłaty z Allegro?

Emilio004
#8 Zapaleniec#

Niezostały niezotały mi wyplacone środki pieniężne z allegro po raz kolejny,proszę o wypłatę moich srodkow @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Emilio004 ortografia i interpunkcja w lesie , ale mimo wszystko napisz  jakie środki masz na myśli .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 po ostatnich zmianach rachunku do wypłat nie przypisałeś rachunku do wypłat automatycznych. Dlatego musisz przejść do zakładki ustawienia wypłat i w sekcji "wypłaty zł" kliknąć "zmień ustawienia".
Nie będziesz mieć do wyboru wypłat na żądanie (bo masz ustawiony rachunek zagraniczny), ale musisz zatwierdzić ustawienia (wystarczy kliknąć "zapisz").
Analogiczne działanie musisz podjąć dla wypłat w CZK.
Abyś nie musiał czekać na wypłatę do 1 listopada poprosiliśmy o wcześniejszą wypłatę, będzie zrealizowana w nadchodzącym tygodniu. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

dziekuje za odpowiedź już wiem o co chodzi,już popproszę o  wyplacenie tych pieniędzy bo 14 zawsze wypłacaliscie srodki,więc czekam na wyplacenie kaski dziekuje

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 wypłaty realizowane po 14 dniu każdego miesiąca będą wypłacane w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów