anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałem zwrotu prowizji?

Krystianek107
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Dlaczego nie dostałem zwrotu prowizji za oferte nr 11484870784, 11414135733

Klient zwrócił produkt, a ja mu wplate, wiec czemu brak zwrotu prowizji. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

Krystianek107 

75,8%  

to może być przyczyna odmowy 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie może.

Art.  31.  [Skutki odstąpienia od umowy]
1. 
W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa umowę uważa się za niezawartą.
 
Zgodnie z regulaminem Allegro; 
Część III. Prowizje od sprzedaży dla Kont Firma
  1. Prowizja od sprzedaży naliczana jest każdorazowo w chwili zawarcia umowy w ramach przeprowadzonej Transakcji.

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@xyz96 Jeden wpunkt to za mało.

Allegro z uporem maniaka nazywa tę opłatę 'prowizją od sprzedaży' nawet jeśli sprzedaży brak.

a UOIK 'sprawdza' 😏

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Krystianek107 Nie otrzymałeś automatycznego zwrotu prowizji, ponieważ jakość Twojej sprzedaży jest na poziomie niższym niż neutralny. Aby odwołać się od decyzji, skorzystaj proszę z tego formularza

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

No i uzasadnienie masz poniżej, wszystko zależy od tego, ile masz punktów na Allegro. Zwrot oczywiście otrzymasz, lecz musisz się "ręcznie" odwoływać.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów