anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałem zwrotu prowizji?

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

 allegro odmówiło mi zwrotu prowizji za przedmiot jaki kupujący mi zwrócił a ja mu zwróciłem pieniądze co mam teraz z robić proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Musisz im podsunąć jakąś wiarygodną informację od klienta że rzeczywiście zrezygnował z zakupu . Poproś aby napisał oświadczenie o swojej rezygnacji to może pomoże przy ponowieniu wniosku.

oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

kupujacy załozył dyskusje i allegro wszytsko widzi 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020 nie zawsze zwracają, musisz spełniać warunki żeby dostać zwrot to tylko dobra wola allegro 😞

Nie przyznamy rabatu transakcyjnego, jeśli:

  1. Kupujący zapłacił za zakupy za pomocą Allegro Finanse i nie dostał od Ciebie zwrotu swojej wpłaty tą samą drogą (czyli przez Allegro Finanse).
  2. W zamówieniu nie został dodany numer listu przewozowego – dotyczy zamówienia za pobraniem, gdy kupujący nie zwróci towaru za pomocą formularza w zakładce Moje zakupy.
  3. Kupujący w formularzu zwrotu przedmiotu wskaże jeden z powodów zwrotu:
  • Towar inny niż zamówiony
  • Nie dotarł na czas
  • Brakujący element
  • Towar uszkodzony, ale paczka jest cała
  • Inna wada bądź niezgodność towaru z umową

a jakość Twojej sprzedaży jest na poziomie niższym niż NeutralnyTu sprawdzisz poziom jakości swojej sprzedaży.

  1. Kupujący w odpowiedzi na naszego mejla wskaże, że do zrealizowania umowy nie doszło z Twojej (sprzedającego) winy.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

kupujacy skorzystał z prawa rejkojmy bo towar kupiony ok miesiac temu czyli standard kupujacy moze wszytsko tutaj a my sprzedawcy jetesmy w plecy tylko szkoda ze alego nie pamieta ze to dzieki nam istanieje 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020 odwołaj się ale to podchodzi pod 

  1. Kupujący w formularzu zwrotu przedmiotu wskaże jeden z powodów zwrotu:
  • Towar inny niż zamówiony
  • Nie dotarł na czas
  • Brakujący element
  • Towar uszkodzony, ale paczka jest cała
  • Inna wada bądź niezgodność towaru z umową
________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SklepAnMa2020 przeczytaj regulamin co by na przyszłość znać zasady 

https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4#czesc-vii-procedura-przyznania-rabatu-transakcyjnego-w-zwia...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SklepAnMa2020
#8 Zapaleniec#

nigdy nie bylo problemów z zwrotem a teraz niby robia 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SklepAnMa2020 przykro mi, ale w sprawie nr 31894926 wyjaśniliśmy, dlaczego w przypadku tego zamówienia nie przyznaliśmy rabatu transakcyjnego -  kupujący poinformował nas, że przedmiot miał inną wadę lub niezgodność towaru z umową, a Twoja jakość sprzedaży jest poniżej poziomu neutralnego. 


   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów