anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego oferta jest ograniczona?

MAMY ROZWIĄZANIE!
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, klient chce kupić ode mnie 5 tych samych produktów, jednak choć mam na stanie 27 sztuk. Jednak kupującemu pokazuje się komunikat "Możesz kupić tylko 4 sztuki! Ta oferta jest limitowana." Być może wynika to z tego, że produkt jest w programie Allegro Ceny. Jak mam wybrnąć z tej sytuacji?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny Cześć. 🙂 Musiałbyś zrezygnować z udziału w programie, żeby limit został ściągnięty. 

O limitach w Programie przeczytasz w Regulaminie, artykuł 9: 

Spółka może nałożyć na Ofertę objętą Programem limity zakupowe dla Kupujących. W takim przypadku Kupujący będzie mógł nabyć w ciągu 30 dni maksymalnie wskazaną przez Spółkę liczbę sztuk Towaru z Oferty. Limity zakupowe mają na celu zabezpieczenie Sprzedającego przed hurtowymi zakupami Towarów z Ofert objętych Programem.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

ok, ale nie bardzo widzę jak mam to zrobić!

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny Jeśli taka jest Twoja decyzja, to ofertę możesz wykluczyć z programu w zakładce Mój asortyment oraz w API. Wystarczy, że zaznaczysz ofertę i w części "Udział w Allegro Ceny" wybierz "Wyklucz z programu". Oferta zostanie wykluczona z programu w ciągu 24 godzin. 

Jeżeli Twoja oferta została już wybrana do programu Allegro Ceny i chcesz ją wykluczyć natychmiast, wystarczy, że podniesiesz cenę – a obniżka automatycznie się wyłączy.

ko_alka_0-1681744053451.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów