anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego przewidywany czas dostawy dla Allegro One został w moich ofertach skrócony?

mdrogeria
#21 Demiurg#

CO WY WYRABIACIE !!! , nigdy nie danałem zlecenia , które wpłynęło po godzinie granicznej , a tu taka niespodzianka 

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mdrogeria ale akurat u mnie ustawienie innych godzin działa dobrze. 
Ja znalazłem coś innego, nie miałem ustawionej godziny granicznej dla One ... obsługiwanego przez DPD. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek to samo znalazłem u siebie , ale całe zamieszanie wynikło z pominięcia piątku oraz poniedziałku w ustaleniu granicznej , sądziłem ,że wydłuży to dla tych 2 dni czas na nadanie , a tu na przekór skróciło . Planowałem odpuścić sobie te 2 dni , Kielce rozkopane przerąbane przejechać przez centrum  , bez łonów przeskoczyłbym opłotkami , a tu kicha trzeba się przebijać z 1 lub 2 paczkami .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria oki! Dziękuję za informację, zatrzymuję w takim razie konsultacje 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@la_nika W takim razie możesz skonsultować dlaczego dla zamówienia a14ecce0-0585-11ef-93f7-6126100dc706 przewidywany czas dostawy to 6 maja. 

@mdrogeria nie no tak to nie zadziała 😄 Dla nadania w 24h zawsze albo ustawisz godzinę graniczną albo allegro wyliczy ją za Ciebie (jedną dla wszystkich przewoźników). 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek dla tego zamówienia przewidywany czas dostawy to przedział 30.04.2024 - 06.05.2024. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek niewłaściwa interpretacja , nie dawno to zmieniłem , jak rozkopali centrum , nie przyszło mi do głowy żeby zweryfikować jaki to ma wpływ na prezentowany czas realizacji .

oznacz moderatorów