anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedaż spadła praktycznie do zera

Grzesiek155
#8 Zapaleniec#

Jak do tej pory miałem około 2-3 zamówienia dziennie. Po wprowadzeniu zmian przez allegro związanych z wyświetlaniem produktów od 2 tygodni nie sprzedałem ani jednego produktu, nawet gdy jest on ciągle wyróżniony. Co się dzieje? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

br.
#21 Demiurg#

@Grzesiek155  Ja specjalistą w tej branży nie jestem ale powstał problem po "ulepszeniu" widoku stron.  Najpierw zepsuto wyszukiwarki, teraz wprowadzono ulepszony widok trzech obrazków na stronie.

Sprawdź sam i spróbuj coś kupić, bo o znalezieniu czego potrzebujesz nawet nie myśl, ale jak spróbujesz kupować to wtedy zrozumiesz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zimą nie instaluje się takich rzeczy, moim zdaniem.

oznacz moderatorów

Grzesiek155
#8 Zapaleniec#

Po co oni zmieniają coś do czego ludzie zdążyli się przezwyczaić. Czy ktokolwiek zyskał na tych zmianach? Czy komuś wzrosła sprzedaż po zmianie sposobu wyświetlania produktów? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Grzesiek155 Sklepowi allegro oraz mi 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Pewnie wzrosła sprzedaż ale tym którzy są na górze listy.  Wszyscy co są dalej, oferty zwykłe bez promowania mogą sobie sprzedaż odpuścić. Komu będzie się chciało przerzucać tysiące obrazków  żeby wyszukać co się chce.

Ja jestem raczej kupującym i może coś czasem kupię jeśli będę musiał.  Ale to raczej może  się nigdy nie zdarzy. A dotychczas kupowałem raczej dużo w/g mnie.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Spróbuj zmienić asortyment ,może to poprawi Ci sprzedaż . Na pewno nie wszyscy to odczuwają tak jak Ty co nie znaczy że te zmiany są na lepsze . Ludzie kupują to co im w danym okresie najbardziej potrzebne . Ja bez żadnej reklamy ,smarta i innych cudawianków stworzonych przez portal nie odczuwam spadku sprzedaży .

oznacz moderatorów

yourwish
#7 Wielbiciel#

Problemem są chyba jakoes algorytmy allegro. Asortyment nie ma znaczenia. U mnie od 15 lutego sprzedaż do dnia dzisiejszego spadła do zera. A ten sam asortymen sprzedają inni w dużych ilościach. Dodam że dopiero od września sprzedaje na koncie firmowym.Super sprzedawca jest i jakość super+. Niewiem co jest przyczyn

oznacz moderatorów