anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego usunięta nie która sprzedaż

barwena43
#7 Wielbiciel#

Podaje kilka przykładów tytułów w dziale kolekcja i sztuka, kolekcje, modelarstwo,kolejdioramy makiety.Listwa mocująca BR 81, 92; atrapa wózków BR 221V200.Według operatora Allegro jest to nie prawidłowe gdyż wprowadzam kujących w błąd.Popezednio wstawiałem w podobnych tytułach i operator Allegro nie miał żadnych zastrzeżeń.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Napisz raz jeszcze, bez emocji, spokojnie - tak, by każdy czytający zrozumiał 🙂

oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Podaje kilka przykładów tytułów w dziale: kolekcje i sztuka, kolekcje, modelarstwo,koleje,dioramy,makiety: listwa mocująca BR 81, 92: atrapa wózków BR 221/v200 według operatora Allegro tytuły podane po wyżej są nie właściwie gdyż te tytuły wprowadzają kupujących w błąd.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  pomożecie, zrozumiecie, bo ja nie ogarnę dzisiaj... zbyt duży potok myśli przelany na klawiaturę jak dla mnie...

oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Czy w moim opisie jest duży potok słów których napisałem,oczekuję wyjaśnia dlaczego sporą część artykułów została usunięta przez operatora, gdyż w mejlu nie jest to wyjaśnione.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Jest.

oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

To są chyba kpiny z osoby która potrzebuje wyjaśnia, nie potrzebna mi tu jest ignorancja tyko wyjaśnienie 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@barwena43 podaj proszę numery oferty, których dotyczy zgłoszenie. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Nie jest w stanie podać numeru artykułów gdyż zostały całkowicie usnięte ze sprzedaży wraz z numerem, Wydaje mi się że państwo są w stanie podać przycznę usnicia.Powyżej opisałem nie które tytuły.

oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Nie jestem w stanie podać numeru artykułów gdyż zostały usunięte wraz z artyułem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwena43 oferty zostały usunięte dlatego, że były w nieprawidłowych  kategoriach, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji na ten temat, napisz do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Przecież wałek kardana nie tylko jest do samochodów osobowych dostawczych ciężarowych ale również do modeli,czy atrapa wózka do modeli kolejnek elektrycznych i w opisie jest tak określone w moim opisie jest nie prawidłowe to proszę mi powiedzieć jaki mam dać tytuł żeby nie wprowadzić nikogo w błąd.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwena43 napisz proszę do nas w tej sprawie za pomocą formularza

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów