anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego usunięta nie która sprzedaż

barwena43
#7 Wielbiciel#

Podaje kilka przykładów tytułów w dziale kolekcja i sztuka, kolekcje, modelarstwo,kolejdioramy makiety.Listwa mocująca BR 81, 92; atrapa wózków BR 221V200.Według operatora Allegro jest to nie prawidłowe gdyż wprowadzam kujących w błąd.Popezednio wstawiałem w podobnych tytułach i operator Allegro nie miał żadnych zastrzeżeń.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Napisz raz jeszcze, bez emocji, spokojnie - tak, by każdy czytający zrozumiał 🙂

oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Podaje kilka przykładów tytułów w dziale: kolekcje i sztuka, kolekcje, modelarstwo,koleje,dioramy,makiety: listwa mocująca BR 81, 92: atrapa wózków BR 221/v200 według operatora Allegro tytuły podane po wyżej są nie właściwie gdyż te tytuły wprowadzają kupujących w błąd.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  pomożecie, zrozumiecie, bo ja nie ogarnę dzisiaj... zbyt duży potok myśli przelany na klawiaturę jak dla mnie...

oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Czy w moim opisie jest duży potok słów których napisałem,oczekuję wyjaśnia dlaczego sporą część artykułów została usunięta przez operatora, gdyż w mejlu nie jest to wyjaśnione.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Jest.

oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

To są chyba kpiny z osoby która potrzebuje wyjaśnia, nie potrzebna mi tu jest ignorancja tyko wyjaśnienie 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@barwena43 podaj proszę numery oferty, których dotyczy zgłoszenie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Nie jest w stanie podać numeru artykułów gdyż zostały całkowicie usnięte ze sprzedaży wraz z numerem, Wydaje mi się że państwo są w stanie podać przycznę usnicia.Powyżej opisałem nie które tytuły.

oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Nie jestem w stanie podać numeru artykułów gdyż zostały usunięte wraz z artyułem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwena43 oferty zostały usunięte dlatego, że były w nieprawidłowych  kategoriach, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji na ten temat, napisz do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

barwena43
#7 Wielbiciel#

Przecież wałek kardana nie tylko jest do samochodów osobowych dostawczych ciężarowych ale również do modeli,czy atrapa wózka do modeli kolejnek elektrycznych i w opisie jest tak określone w moim opisie jest nie prawidłowe to proszę mi powiedzieć jaki mam dać tytuł żeby nie wprowadzić nikogo w błąd.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwena43 napisz proszę do nas w tej sprawie za pomocą formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów