anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w aplikacji allegro nie widać wszystkich ofert ?

jacekmoron
#7 Wielbiciel#

Witam, od 12 lat jestem na allegro, czasem coś sprzedaje, od kiedy wymyślono jakieś głupie "allegro lokalnie" (nie wiadomo po co kompletny **piiip**yzm) zrobil się balagan. Oczywiście my się nie poddajemy i dalej wystawiamy w starym formularzu jako normalne allegro ( tak tak jest taka opcji malym druczkiem na pc ) ale tych ofert nie widać w aplikacji bo na siłę próbujecie jakieś g.... lokalne nam wcisnąć. Chcialem tylko przypomnieć że np. Lety schoops która pomaga oszczędzać nie akceptuje zakupów z allegro losralnie. Nie wciskajcie nam tego czego nie chcemy, tego szajsu. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jacekmoron których ofert nie widzisz w aplikacji?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

@nat_not 

Nie tylko w aplikacji. Nie widać na żadnym urządzeniu ofert, które są powiązane z produktem. Co wyście wymyślili? Kogo chcecie uszczęśliwić? Nic nie można znaleźć. A jak ktoś chciał szukać po produktach lub po ofertach, to miał wybór. 

Ponadto nazwy produktów są nadal absurdalne (załączam zrzut), np. seria książeczki z półeczki liczy już 70 tytułów, a nabywcę interesuje tytuł, a nie praca zbiorowa i rok wydania.
Schowek01.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@daniel_net_pl Zgłoszony przez Ciebie przypadek nie jest błędem. Na zrzucie zaznaczyłeś nazwę produktu. Oferty z tym produktem są dostępne po rozwinięciu odnośnika "oferty produktu (12)". 

Jeśli klienta interesuje konkretny tytuł, wciąż może go wpisać w wyszukiwarkę, żeby jak najszybciej dotrzeć do oferty.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

Całkowicie błędna jest nazwa produktu. Klient wpisuje w wyszukiwarce Peppa papuga i dostaje wynik jak na zrzucie. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@daniel_net_pl wpisałam w wyszukiwarkę w aplikacji "peppa papuga" i otrzymałam ponad 100 ofert z książeczką "Papuga Polly na wakcjach" i "Papuga Polly". Wszystko działa prawidłowo, skatalogowane oferty wyszukują się po wpisaniu podanego przez Ciebie hasła.    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jacekmoron
#7 Wielbiciel#

Dobra, w aplikacji na androidzie allegro nie widzę swoich ofert  np  mikrofonu ktory wystałemza 599 zł. Wylogowałem się specjalnie i również ich nie ma 🙂 jakby ktoś pytał 🙂  skoro ja go nie widzę na swoim tel to domniemam że inni również.  Aha prowizja od sprzedaży na zwyklym allegro to 1,5 %  a allegro.pl lokalnie 4, 99 śmiechu na sali

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jacekmoron ja widzę Twoją ofertę w aplikacji na telefonie, zobacz:

la_nika_0-1630234422023.png

Na Allegro Lokalnie nie ma prowizji od sprzedaży, tylko opłata za obsługę transakcji, która w dziale "elektornika" wynosi 4,9%. . Według kalkulatora opłat prowizja od sprzedaży w tej konkretnej ofercie na Allegro wyniesie 47,92 zł czyli 8%. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów