anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w statystykach z Allegro Ads za wczoraj mam "0"?

FunitoPets
#8 Zapaleniec#

Witam

Chcialbym sie zapytac czy macie dane sprzedazowe za dzien 31.05.2022 w allegro ads, pytam gdyz na moim koncie i znajomego dane sprzedazowe czyli ctr zainteresowanie , zwrot z inwestycji i sprzedaz jest na poziomie 0

kontaktowalem sie z doradca i odpowiedz typu ze moze byc 0 nie jest dla mnie wyczerpujaca, a jesli na 2 roznych kontach jest takie samo zainteresowanie czyli zadne na 2 roznych ads , pierwszy raz od 2 lat, to ide grac w totka, 

czy macie dane z ads za wczoraj czy tez macie 0?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Prowadzimy jako agencja grubo ponad 100 kont, też mamy 0 🙂

oznacz moderatorów

FunitoPets
#8 Zapaleniec#

to mozemy zagrac w totka bo pracownik allegro nie widzi zadnych nieprawidlowosci

 

oznacz moderatorów

FunitoPets
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  wbrew pozorom to bardzo poważny temat. Jeśli reklama skonsumowała 400 zł wczoraj i dziś. Nie mając danych tracę 800 zl

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FunitoPets konsultuję to z zespołem Ads, gdy tylko otrzymam więcej informacji w tej sprawie, wrócę tutaj. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VSPRINT_PL @FunitoPets wracam z informacjami od zespołu Allegro Ads. Mamy opóźnienia w statystykach i to powoduje, że wyświetlają się takie dane. Prawidłowe wyniki pojawią się z opóźnieniem. 
Dodam też, że opóźnienie w statystykach nie oznacza straty pieniędzy przeznaczonych na kampanię przez sprzedających. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FunitoPets
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za informacje, nie oznacza straty to oczywiste, ale w prypadku gdy jestem w momencie optymalizacji reklam i zastanawiam sie czy juz moge wylaczyc express ads ktory nabija mi dziennie nawet 300 zl, bez szkody dla obrotu, czy jeszcze jeden dzien, to powoduje ze te pieniadze znikna i beda stracone, gdyz jest na tym minimalny zwrot, no ale nie wazne, czekam az wstanie 

oznacz moderatorów