anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam ubiegać się o zwrot prowizji?

Client:37581910
#7 Wielbiciel#

Znalazłem się w takiej sytuacji że wystawiłem rzecz na licytacje ktoś kupił, dostałem wpłatę i opłaciłem prowizję. Niestety ale kupujący dokonał zwrotu, ja dokonałem zwrotu pieniędzy no ale w tym wypadku nie wiem gdzie mam uderzyć o zwrot prowizji 😞 jak już ja opłaciłem to teraz ten formularz oz zwrot wygasł 😞

Wiecie jak to zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:37581910 allegro czy allegro lokalnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:37581910
#7 Wielbiciel#

Na allegro @kostas11 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37581910 Napisz wiadomość tutaj. Podaj w niej numer oferty i login klienta. Odpowiedni zespół przeanalizuje zgłoszenie i podejmie decyzję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:37581910 

  1. Przejdź do zakładki Zamówienia i wybierz ofertę, do której chcesz złożyć wniosek o rabat. Aby znaleźć właściwą ofertę, możesz skorzystać z wyszukiwarki w zakładce. Wystarczy wpisać do niej login kupującego lub numer oferty.
  2. Przy wybranej ofercie kliknij menu Akcje, a następnie wybierz Zwrot prowizji.

Lub napisz maila https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:37581910
#7 Wielbiciel#

O tej opcji wiem ale jako iż już opłaciłem prowizje, a dopiero później dokonałem zwrotu funduszy kupującemu to ta opcja/zakłdka niestety jest już zablokowana.

No nić spróbuję tam napisać maila, dzięki!

oznacz moderatorów