anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zniknęły mi oferty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

Gdy wchodzę na swój profil pokazuje mi, że mam 0 ofert. W zakładce mój asortyment oferty pokazane są prawidłowo wyświetla mi ponad 1000 ofert. Kiedy naprawicie swój błąd?

oznacz moderatorów
93 ODPOWIEDZI 93
LEW433
#21 Demiurg#

A jak wyczyścisz ciasteczka, także nie widać?

oznacz moderatorów
_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

zgadza się. Problem był w ciasteczkach. Wcześniej czyszczenie nic nie dało bo zaznaczyłam usuwanie ciasteczek z ostatniej godziny zamiast "od początku" 😉 Dziękuje

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_fashiOn_lOve_ Ty się tak nie ciesz bo Tobie się pojawiły ale ja czy @komis-bell dalej nie widzimy Twoich ofert 😞  a nie potrafię usunąć ciasteczek 😄

kostas11_0-1688562752602.jpeg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

Masz rację po 2 minutach wchodzę i znowu 0 ofert haha Wyczyściłam ponownie i pojawiły się. Ale to chyba nie jest normalne. Nikt nie będzie czyścił ciasteczek przed każdym otworzeniem danego sklepu 🙂 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_fashiOn_lOve_ a tym bardziej nasz potencjalny klient co wchodzi raz w tygodniu 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_fashiOn_lOve_ cieszę się, że problem rozwiązany 🙂 

@kostas11 @TomBanknoter autor wątku sam potwierdził, że problem leżał w ciasteczkach, więc  kto miał tutaj rację? 

@kostas11 bardzo proszę, instrukcję usuwania plików cookies na Chrome znajdziesz tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ola Ty tak na poważnie ?  To napisz to wszystkim użytkownikom allegro żeby czyścili ciasteczka przed wejściem na allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 tak, całkowicie na poważnie. Już przy naszej ostatniej dyskusji wyjaśniłam Ci, że większość swoich uwag przedstawiasz na podstawie własnych doświadczeń i to jest w porządku, ale jednocześnie nie jest to żaden dowód na to, że dany problem występuje u wszystkich sprzedających czy kupujących na Allegro i dokładnie tak samo jest w tym przypadku. Dopóki nie wyczyścisz ciastek i pamięci podręcznej, bo od tego zawsze zaczynamy szukanie błędów, nie będziemy w stanie sprawdzić gdzie leży ich ewentualna przyczyna. Poza tym Natalia już w innym wątku informowała Was o tym, że sprawdzamy tę kwestię i nasz zespół techniczny sprawdzi całą sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ani mi ani @komis-bell się nie wyświetlają oferty @_fashiOn_lOve_ mimo że wyczyściła ciasteczka 🙂 pewnie że nie u wszystkich bo wielu ma czyszczenie ciasteczek po zamknięciu przeglądarki a wielu nie wie jak to się czyści i że to jest powód że nie wszystkie oferty widzą,, ale od kilku dni jest wysyp postów na ten temat co oznacza że jest problem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

Ciasteczka wyczyściłam całkowicie i pamięć podręczną też. Mam nowego laptopa i korzystam z niego rzadko, więc wątpię żeby tutaj leżał problem. We wcześniejszym nic nie czyściłam i Allegro chodziło jak marzenie. A korzystam z portalu chyba 20 lat 🙂 Na innych grupach i forach widzę, że problem się powtarza, więc nie jestem odosobnionym przypadkiem. Macie jakąś awarię, którą trzeba naprawić.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dostałam już potwierdzenie od zespołu technicznego, że na części kont mimo czyszczenia ciasteczek występują problemy z widocznością ofert, więc pracujemy już nad jego rozwiązaniem. Problem nie dotyczy wszystkich kont na Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
GaleriaCS
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, w przeglądarce Chrome po wpisaniu nazwy mojego sklepu na Allegro widoczne są wszystkie oferty, natomiast w Firefox i telefonie już nie. W pierwszym przypadku pokazuje mi wszystkie 859 ofert, natomiast w drugich 569, w moim asortymencie tyle ile powinno czyli 859.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@GaleriaCS zobacz czy nie masz zaznaczone połącz te same oferty / rozłącz te same oferty albo masz włączony jakiś filtr.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Coraz więcej dogodności ze strony Allegro, teraz ciasteczka będziemy co chwilę czyścic.

oznacz moderatorów
_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

zgadza się mi tez pokazuje ze mam 0 ofert a mam ponad 1000

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

Prosimy serwis Allegro o odnalezienie i zatrudnienie ciasteczkowego potwora z Ulicy Sezamkowej. Jakby co, mogę zamieścić tutaj zdjęcie poszukiwanego (jest niebieski). Jest to chyba jedyna opcja uratowania wyszukiwarki (bo dział techniczny wygląda jakby nie widział problemu).

Istnieje również podejrzenie sabotażu w dziale Allegro odpowiedzialnym za ciasteczka. Może nie chcą, by nadal było tutaj wszystko, a tylko niewielka część.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GaleriaCS Czy możesz przesłać mi zrzuty ekranów z tych przeglądarek? Żebyśmy mogli dokładnie sprawdzić tę sytuację, potrzebne będą pełne zrzuty wszystkich, tak by widoczna była na nich data i godzina. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
GaleriaCS
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2023-07-05 150628.jpgZrzut ekranu 2023-07-05 150842.jpg

oznacz moderatorów