anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do obecnej chwili nie otrzymałam mojej nadpłaty za zakupiony towar

MAMY ROZWIĄZANIE!
wodzus13
#8 Zapaleniec#

19 kwietnia 2021, 18:43 Od [edycja]   zakupiłam BLUZA NA KOMUNIĘ KOMUNIA pod albę DUBLI biała r6/8

7218130761 została zapłacona kartą płatniczą z mojej strony, po czym została zwrócona gdyż rozmiar był za duży.
KWOTA PŁATNOŚCI
47,97 
29c46871-a12d-11eb-9d3f-cd2c21c19366 numer zamówienia
 Następnie 
6.04.2021, 02:05 została zakupiona ponownie - rozmiar mniejszy . Wszystko było przez  SMART. OPŁACONE przeze mnie kartą płatniczą. Po oczekiwanym czasie nadpłaty nie otrzymałam. Po rozmowie z firmą u której zamówiłam towar okazało się że oni nadpłatę wysłali a ja jej w dalszym ciągu nie mam. Być może powodem jest zmiana karty z której towar został opłacony. Został zmieniony nr karty. Proszę o sprawdzenie całej tej sytuacji i w dalszym ciągu oczekuje zwrotu nadpłaty.
 
 
 
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

A gdzie ta firma zwróciła, jeżeli zwraca przez AF to Allegro wysyła maila do Ciebie po zwrocie przez sprzedającego. A może masz tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/#!/ @mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_

oznacz moderatorów
wodzus13
#8 Zapaleniec#

To ma być żart 😐 nadpłata została zwrócona przez firmę ALGODON 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Sprawdź dobrze konto do którego podpięta była karta. Może być że data zwrotu jest taka sama jak data zapłaty za przedmiot

oznacz moderatorów
wodzus13
#8 Zapaleniec#

OK SPRAWDZAM

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@wodzus13 Jaki żart, Allegro nie trzyma kasy zwróconej przez sprzedającego. @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wodzus13 ja również widzę, że sprzedający zwrócił wpłatę. Zmiana numeru karty nie ma znaczenia, ponieważ wpłata pojawi się na koncie, do którego karta jest przypisana. Dokładnie zwrot został zlecony 31.05.2021r.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wodzus13
#8 Zapaleniec#

ALGODON (chris172), zwróciłeś wpłatę Kupującemu wodzus13 Data utworzenia zwrotu

31 maja 2021, 10:07:09
Nr płatności
Płatności obsługiwane w ramach usługi PayU
oznacz moderatorów
wodzus13
#8 Zapaleniec#

WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNIŁO 😉

oznacz moderatorów
wodzus13
#8 Zapaleniec#

DZIĘKI  🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@wodzus13 Trochę namieszałeś i jeszcze sam sobie pomogłeś.🤣🤣

oznacz moderatorów
wodzus13
#8 Zapaleniec#

NO CÓŻ CZASEM I TAK BYWA, NAJWAŻNIEJSZE ŻE WSZYSTKO SIĘ DOBRZE ZAKOŃCZYŁO, POZDRAWIAM 😁 

oznacz moderatorów