anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DODAJ ZDJĘCIA I OPIS Z KATALOGU ALLEGRO

MAMY ROZWIĄZANIE!
Instinct41
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, ja z zapytaniem o wystawianie ofert na allegro teraz dostępna jest nowa opcja że DODAJ ZDJĘCIA I OPIS Z KATALOGU ALLEGRO, czy jeżeli to zrobię dodam to wszystko czy nic z tego tytułu nie będę miała ,znaczy żadnych konsekwencji. Ostatnio allegro mnie upomniało o nielegalnie ściągnięte zdjęcia i teraz się obawiam . Czytam po parę razy komunikat ale jednak się boję. Proszę o odpowiedź bo jeżeli można to super ułatwienie.

W Katalogu znajdziesz treści, w tym zdjęcia i opisy, które możesz wykorzystać zgodnie z Regulaminem Allegro. Pamiętaj, o ograniczeniach wynikających z Regulaminu Allegro oraz, że to Ty odpowiadasz za treść swojej oferty. Zadbaj o to, żeby treści, które zamieszczasz w ofercie były prawdziwe i rzetelne, jak również nie naruszały Regulaminu Allegro oraz praw osób trzecich. Jeżeli masz uzupełniony opis w ofercie, zastąpimy go danymi z Katalogu.

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Health___Beauty
#13 Ambasador#

@mikeza rozumiem, ja tez dodaje produkty do katalogu wiec wiem na czym to polega. Ale jeśli w katalogu jest produkt to korzystam (znaczy korzystałam, bo już nie będę - dziś dostałam kolejne „ostrzeżenie” od Kolejnego użytkownika). Chyba taka była idea - korzystasz z tego co jest i dodajesz coś od siebie. Ja dodałam kilkaset produktów do katalogu i do głowy mi nie przyszło sprawdzać czy ktoś z tego korzysta albo straszyć go sądem. Ja korzystam z czyjegoś opisu, ktoś z mojego i ok. No ale już wiem, ze to tak nie działa. Tylko się zastanawiam po co w takim razie w ogóle powstała taka możliwość. 

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@Health___Beauty powiem tak, ja dodałem setki produktów do katalogu, zdjęcia za które sam zapłaciłem, opisy, które sam tworzyłem, masę ważnych i tylko mi znanych informacji, które zawarłem w treści ofert. Nie zliczę czasu i nerwów ile mnie to kosztowało. Sam nigdy nie skorzystałem z zadnego produktu gotowego, bo uważałem, że nie powinienem tego robić. Może to głupie, ale tak mi się wydawało. Dodatkowo nigdy  nie byłem zadowolony  treści gotowców i musiałbym je całkowicie redagować, więc trochę bez sensu taka praca. Finalnie teraz pół kategorii w których sprzedaję jest pełne moich zdjęć i opisów jota w jotę. nic z tym nie zrobię, ale uważam, że katalog produktów to najgorsza rzecz jaką allegro mogło stworzyć nam sprzedawcom.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Health___Beauty
#13 Ambasador#

Znaleziona dziś perełka;)

-----------
Z uwagi na fakt, iż portal, niezgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn.04.03.1994r. z późn.zm., umożliwia wszystkim użytkownikom wykorzystywanie cudzej własności intelektualnej bez zgody autora i wynagrodzenia, szczegółowy opis produktu wysyłam osobom zainteresowanym na adres mailowy.
Powyższy opis NIE POCHODZI z katalogu platformy Allegro, jest moją własnością i podlega ochronie zgodnie z w/w Ustawą.
Nie wyrażam zgody na kopiowanie powyższego tekstu lub  jakichkolwiek jego fragmentów. Nie wyrażam również zgody na wykorzystanie mojego tekstu bądź jego fragmentów w katalogu produktów portalu Allegro zamiast opisu już istniejącego.

 

a to wszystko w ofercie prywatnego sprzedawcy sprzedającego 236 nowych przedmiotów 🙂 jak widać prowadzenie biznesu na lewo jest ok ale już kopiowanie opisu to przestępstwo 😉 

oznacz moderatorów