anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowe informacje od sprzedającego

dawal50
#14 Krzewiciel#

Z uwagi na obecność Centrum Wiadomości sytuacja wysyłających elektronicznie na maila zmieniła się diametralnie. Klienci otrzymują produkty na maila, a teraz także na Centrum Wiadomości. Dlatego prosiłbym Allegro o możliwość hurtowej edycji "Dodatkowe informacje od sprzedającego" w zakładce "Dostawa i płatność". Do tej pory miałem tam informacje o wysyłce na maila. Teraz chciałbym tam dopisać informacje że klient może odebrać produkt przez Centrum Wiadomości. Jednak nie znalazłem w ustawieniach sprzedaży możliwości hurtowej zmiany tego opisu. Musiałbym kilkaset aukcji edytować ręcznie pod tym względem a na to zwyczajnie nikt nie ma czasu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Vryko
#18 Luminarz#

@dawal50 Masz wpunkta za optymizm. Moim zdaniem co prawda - całkiem nieuzasadniony..ale co tam 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

mebleniemieckie
#7 Wielbiciel#

Też chciałbym hurtowo dodać informację do zakładki, a nie edytować każdą z osobna. 

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Powitać. Odgrzeję temat ♨️

Czy jest możliwość np w pliku csv lub z zakładce Mój asortyment edytować informacje zawarte  w Dodatkowe informacje o dostawie / Dodatkowe informacje od sprzedającego 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirex2005 jeśli chodzi o Dodatkowe informacje o dostawie to są one dodawane do każdej oferty pojedynczo, więc nie ma możliwości hurtowej edycji tej informacji. 
Natomiast Dodatkowe informacje dotyczące zwrotów, możesz edytować w zakładce Warunki zwrotów

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów