anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopłata DPD niesłuszna, co mogę zrobić w tej sprawie?

TNL_2020
#8 Zapaleniec#

Witam, sprzedałem trzy przedmioty zamówiłem do nich kuriera z wysyłam z allegro, który zabrał jeden z przedmiotów a dwa pozostałe zabrał kurier zamówiony przeze mnie oddzielnie. Zatem kurier DPD allegro zabrał tylko jeden przedmiot, a mi się nalicza 199 złotych dopłaty za wysyłkę palety która nigdy nie miała miejsca... co zrobić w takiej sytuacji

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

DPD tak już ma o czym możesz sobie poczytać w wątkach tu na forum (długa lektura) ,często naliczają dopłaty bezzasadne byle tylko sobie trochę dorobić. Musisz złożyć reklamację na ich usługę.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

składasz reklamację do allegro

na wysokość pobranej przez serwis opłaty

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Z lektury wcześniejszych wątków (które są dostepne w archiwum) bedziesz mogl przeczytac, ze w wiekszosci przypadków reklamacja jest odrzucana 😉

 

oznacz moderatorów

TNL_2020
#8 Zapaleniec#

Witam, DPD przyjęło moją reklamację pozytywnie, zaznaczając, że dalsze postępowania są ze strony allegro, jednakze od tamtej pory nikt się nie odezwał w tej sprawie.
Proszę o kontakt co mam teraz robić by odzyskać pieniądze. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TNL_2020 skontaktuj się proszę z nami za pomocą tego formularza i prześlij wiadomość od DPD z informacją o jakiej tutaj piszesz, podaj też numer zamówienia/zamówień. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów