anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopłaty DPD przesyłki zagraniczne niby za nadwagę

desingsy
#9 Pomysłodawca#

Witam,

 

niedawno aktywowałem przesyłki zagraniczne DPD. W codziennej rutynie mam sprawdzanie kar i dopłat.

Dzisiaj wpadły dwie opłaty dodatkowe:

"Allegro Kurier DPD - dopłata za paczkę pow. 10kg do 20kg", odpowiednio 19.99 i 29.99, w połączeniu z z dodatkową prowizją za koszt dostawy zagranicznej - jestem już w plecy.

Paczki fotografowałem i ważyły jak wszystkie moje inne w zakresie 1-2kg.

W tej chwili wyłączyłem przesyłki zagraniczne DPD i będę pisał reklamacje, która pewnie będzie się teraz ciągnąć miesiąc albo lepiej.

Dlaczego trzeba co chwilę sprawdzać, czy akurat ktoś nie próbuje Cię naciągnąć.

Bardzo słabe zagranie i uwierzcie mi, że mam lepsze rzeczy do roboty niż infolinie i maile. Nie pozdrawiam DPD.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Doliczanie kosztów za "niby nadwagę lub gabaryt" to już standard tego przewoźnika ,wystarczy poczytać trochę wątków tutaj na forum .

oznacz moderatorów

desingsy
#9 Pomysłodawca#

Właśnie z tego powodu sprawdzam na bieżąco. Ale uważam, że allegro jako partner i pośrednik nie powinien się w takim razie z nimi bratać albo przynajmniej powinni wymóc na nich inne podejście/ułatwić i przyśpieszyć proces reklamacji.

W tym momencie obydwie strony tracą na wiarygodności, ponieważ przerzucanie odpowiedzialności i przymykanie oczu nie rozwiązują problemu, który jak widać nie stanowi odosobniony przypadek tylko ma znajomiona celowego i systematycznego działania na niekorzyść klienta.

oznacz moderatorów