anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem negatywa od kupującego przez to że nie doczytał oferty i mam przez to zablokowane konto

lamus-retro
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich mam problem. Na aukcji którą wystawiałem pisało że szyld jest sprzedawany pojedynczo tzn jedna sztuka, i klient wystawił negatywa, że dostał tylko jedną sztukę (WTF) i mam przez to zawieszone konto. 90 % moich przychodów to Allegro, więc sytuacja zaczyna być dramatyczna.

Co mam robić? Gościu nie odpisuje jak i nie chce zmienić komentarza za to że nie doczytał aukcji, a allegro nie chce współpracować i podpowiedzieć co zrobić...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@lamus-retro Przykra sprawa ale tu nikt nie wpłynie na decyzje Allegro, tylko dział bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Kupujący nie musi umieć czytać ze zrozumieniem bo według zasad racja jest po jego stronie . Allegro samo Ci nie zmieni komentarza o ile był zgodny z regulaminem i musisz się z nim pogodzić lub w jakiś sposób przekonać klienta do jego zmiany. 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Znajomy też prowadził antykwariat na allegro długi okres. Sprzedawał dużo i prowizji płacił dużo. Ale nastały nowe czasy na allegro, klient stał się wymagający, kupował stare - wymagał nowego. Teraz ma wypchane towarem dwa samochody i jeżdzi tylko na giełdy staroci a prowizja ostaje w kieszeni. Pracuje tylko 10 dni w miesiącu i mówi że idzie z tego dobrze żyć. Allegro to nie miejsce na antykwariat.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@lamus-retro No nie wiem ale na moje to blokada nie wynika z tego jednego konkretnego negatywa tylko z sumy wszystkich negatywów jakie posiadasz. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@lamus-retro Na zdjęciach z aukcji widać, że klamki są dwie i szyldy też są dwa > powinieneś wysłać to co jest na zdjęciach dołączonych do aukcji

Niestety, ale część kupujących patrzy tylko na zdjęcia > miałem kiedyś takiego "inteligenta" co zapytał (dobrze, że przed zakupem) > czy dostanie też długopis, który był na zdjęciu > a którego użyłem, jako blokady, ponieważ obiektyw turlał się po biurku.

tak to jest, że IQ niektórych jest w okolicach 10 > taki mamy klimat

Poza tym jednak masz sporo negatywów > więc pewnie ta blokada jest za całokształt > ale to możesz wyjaśnić tylko z DB

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Mi kupujący napisał że wystawi negatywa jak nie oddam mu 50%, normalnie w dyskusji. Potem wystawił negatywa bez treści i allegro nie widzi z tym problemów. Jest to norma na allegro przyzwyczaj się.

oznacz moderatorów