anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dozwolone miniaturki

pinonero
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

  • czy tego typu miniaturki są dozwolone, a jeśli nie to dlaczego od ponad tygodnia zgłaszania nadal oferty tego sprzedającego są dostępne? Proszę moderację o zaakceptowanie zdjęć. IMG_3372.jpegIMG_3371.jpeg

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pinonero Wskaż mi proszę numer tej oferty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

moonlighting
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

pinonero
#9 Pomysłodawca#

Sprzedawcy muszą podać wszystko na tacy, bo Allegro samo nie jest w stanie sprawdzić nawet zgłoszonych ofert. 

oznacz moderatorów

pinonero
#9 Pomysłodawca#

15268023090,15268971876,15274021584,15268971302,15274021827,1526872018,15268971492.

oznacz moderatorów

pinonero
#9 Pomysłodawca#

A może tak trudno zająć się tą ofertą ponieważ jest promowana? 15268023090

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pinonero Zgłosiłam już wskazane oferty do weryfikacji. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pinonero
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  proszę o informację co zostało ustalone, ponieważ jest to istotne dla reszty sprzedawców. 

oznacz moderatorów

pinonero
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dziewczyny, mija drugi dzień a odpowiedzi brak. Wydaje się, że pytanie nie było aż tak skomplikowane, zwłaszcza, że w regulaminie są dość jasne wytyczne co do tych miniaturek. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pinonero Jak napisałam już wyżej, zgłosiłam oferty do weryfikacji przez odpowiedni zespół. Ponieważ oferty nie należą do Ciebie, nie mogę informować o dalszym przebiegu sprawy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pinonero
#9 Pomysłodawca#

Ofert są dostępne z tymi miniaturkami czyli możemy zakładać, że są dozwolone? Nie chce was męczyć ale to jest istotne z punktu widzenia reszty sprzedawców. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pinonero Nie, nie są dozwolone. Natomiast jak już wspomniałam, nie mogę wam przekazać szczegółów dotyczących podjętych działań. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Mnie tam się podoba, że na Allegro produkty są sprzedawane na "cyc" 😉 jednak część klienteli może posądzić was o seksizm a tego jako korporacja zapewne byście nie chcieli.

Idąc dalej jeśli kupujący ma dostać to co na miniaturce to pośredniczycie w handlu żywym towarem? Bo jak nie raz czytałem w wiadomościach to na takim stanowisku stoi Allegro, że zdjęcie jest elementem oferty. 

https://allegro.pl/oferta/gamix-chlor-szok-chlor-do-basenu-granulat-1kg-15268023090

Co ma wspólnego z ofertą zdjęcie laski w stroju kąpielowym? Może tu chodzi o ten "szok"?

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@atechnik_sklep Cóż, w zakupach liczy się nie tylko zakup, ale sama przyjemność z kupowania, coś o tym wiedzą azjatyckie serwisy, gdzie w sumie produkt cieszy najbardziej przed zakupem, a po zakupie najczęściej nadaje się do wyrzucenia. A jeśli nie, to w większości okazuje się szkodliwy,  powoli zabijając swojego nabywcę poprzez emisję szkodliwych substancji, co zazwyczaj jest ziarenkiem raka. Ale czego człowiek nie zrobi, by poczuć się "jak miliarder".

A efekt "cyca" no cóż. Od dawna wiemy, ze te białe tła zrobiły Allegro "sterylnym", a zakupy bardziej kojarzą się  ze szpitalnym obowiązkiem - szybko kup i spadaj. A tak przy głupim chlorze jeśli klient będzie chciał go kupić ponownie.... loginu sprzedawcy nie będzie pamiętał, chlor jak chlor, ale chlor z cycem skojarzy (jakby nie było - wyróżnik na tle innych). A taki chlor w większości kupują faceci, mają pamięć wzrokową i jest duża szansa, że wrócą do tego samego sprzedawcy, szukając właśnie chloru z cycem, bo w sumie nic innego z oferty nie skojarzą. Choć prymitywne, to skuteczne. Nawet na liście zakupów prędzej znajdzie zakup wyróżniony niż zwykłe pudełko.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Qwin_sklep
#11 Animator#

@drekenzes Oczywiście, że tak. To jest darmowe wyróżnienie, no chyba, że trzeba zapłacić aby móc wstawiać tego typu miniatury. Tego się pewnie nie dowiemy bo okazuje się, że niedozwolone miniaturki jednak są dozwolone...oczywiście nie dla wszystkich.

oznacz moderatorów

pinonero
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

kolejne 7 dni minęło od ostatniej informacji, czy coś się dzieje w tej kwestii? Ofert tego typu przybywa, a powinno być odwrotnie skoro podobno się ktoś tym zajmuje.

Z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

No to chyba możesz czekać w nieskończoność. To TY jako sprzedawca masz odpowiadać w 24h - a oni może łaskawie odpowiedzą Ci po tygodniu.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pinonero Podjęliśmy interwencje w sprawie ofert, których miniaturki nie były na białym tle. Natomiast miniaturki ofert: 15268023090, 15268995937 są akceptowalne. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@w_kiwi Czyli rozumiem, że Sprzedawca podpisał tajemniczą umowę z Allegro i na zdjęciach może dodać więcej niż można. A czemu te umowy takie tajne - nawet w aktualnościach informacja że tak można, ale brak szczegółów podanych publicznie. Dlaczego to takie tajne?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@drekenzes Otrzymałam informację, że miniaturki nie naruszają zasad. Modelka + palma są uznawane za aranżację, co jest dozwolone. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów