anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD dodatkowa opłata

armtel
#9 Pomysłodawca#

Witam

wcześniej UPS a teraz DPD kantuje klientów, naliczono mi dodatkową opłatę za paletę, UWAGA - paczka miała 20cm X 10cm _ 1cm. W paczce było etui slikonowe do telefonu za 4,99zł

dodatkowo naliczono mi kilka opłat za odbiory, nigdy nie wysyłam i nie zamawiam kuriera dpd nie mają 6 paczek

Apeluję wszystkim o sprawdzenie rachunku Allegro

Sprzedawca Allegro nie ma żadnych praw, nas można kantować do oporu

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@armtel a nadając podałeś prawidłowe wymiary ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

tak, w ten sposób nadaję od lat, nie ja jeden zostałem oszukany przez tą firmę, wceśniej miałem doliczone przez dpd za nadawanie paczek w sobotę kiedy nasz sklep jest zamknięty

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Podobno to są uroki wysyłek ze smartem a firmy starają sobie w ten sposób zrekompensować straty jakie z tego tytułu mają .Jak zawsze odpowiedzialność i wszelkie koszty najłatwiej zamaskować i przerzucić na sprzedawców . Nie każdy sprzedawca zdaje sobie sprawę z tego ile go oskubali gdyż przy takim nawale obowiązków nie starcza czasu by wszystko kontrolować .

oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

akura niedziela, miałem chwile czasu i sprawdziłem rachunek Allegro, porzednio oszukali mnie na 100zł 4 x 25zł ale po interwencji allegro zwrócono mi co innego 1690zł od upd, pieniędzy nigdy nie odzyskałem i od 2 lat nie wysyłam ups, nie zamawiam towaru z ups oraz odradzam wszystkich, jednorazowo zarobili 1700zł a przez te dwa lata figę im pokazałem skasując ich firmę z moich aukcji a wysyłam dziennie około 100 / 120 paczek

oznacz moderatorów