anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drastyczny spadek sprzedaży.

Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

Co się dzieje z Allegro? Zanotowaliśmy bardzo drastyczny spadek sprzedaży. Zawsze sprzedaż dzienna była równomiernie rozłożona w ciągu całego dnia (roboczego). Mniej więcej co godzinę notowaliśmy taką samą liczbę zamówień. W tej chwili produkty sprzedają się do godz ok. 10 potem nic sie nie sprzedaje do godziny ok 18. Oczywiście obecna sprzedaż jest to 1/4-1/3 sprzedaży z stycznia i lutego. W zeszłym roku styczeń-luty-marzec były dla nas bardzo dobrymi miesiącami w sprzedaży na Allegro. Na innych platformach i własnym sklepie internetowym sprzedaż nie zaliczyła spadku i jest na podobnym stałym poziomie.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

A3dam
#19 Nestor#

@Starwars_pl 
Było już tu kilka wątków na ten temat.
Można je podsumować w skrócie: zmiany, zmiany, zmiany.
A jak powszechnie wiadomo: "lepsze jest wrogiem dobrego".

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Starwars_pl u mnie podobnie allegro siada, czasem przez dzień, dwa brak zamówień potem weekend po kilka na godzinę, wcześniej miałem systematycznie zamówienia, a w sklepie internetowym hula w najlepsze, wystawiłem ostatnio ofertę na nowym marketplace i są dni że mam tam więcej zamówień niż na allegro 🙂 

Stawiam na połączenia produktów, zmiany, ulepszenia, podpowiadanie ofert kupującym według allegro co prowadzi do oburzenia nawet pojawiały się wątki na forum 😞 myślę że allegro przedobrzyło 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może stare powiedzenie się tutaj też niebawem się sprawdzi  -że "chytry dwa razy traci" .

oznacz moderatorów

Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

W biznesie powinno być, że wilk syty i owca cała (przy długofalowej współpracy). Ale czasem wilk jest bardzo zachłanny pożera owce bez opamiętania. Owiec coraz mniej a reszta zaczyna uciekać.  No i wilk bez owiec zdechnie niedługo.

oznacz moderatorów

Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

Gdzie jeszcze wystawiasz pierwsza litera portalu?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Starwars_pl E... E.... teraz ostatni dzwonili z M..... szykują właśni integrację z moim sklepem więc są alternatywy i to całkiem ciekawe, łatwiej obliczyć prowizję, mają ochronę jak all 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@kostas11 

To na E to jest ębaj ? A na M to co ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Halfrunt E rl i, E mp ik, Mo rel e 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów