anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Drastyczny spadek sprzedaży

mp4-94
#7 Wielbiciel#

Cześć, od jakiegoś czasu notujemy ciągły spadek sprzedaży, niezależnie od tego co zrobimy.. Jeszcze do sierpnia mieliśmy każdy miesiąc lepszy niż rok temu, dziennie minimum 30 zamówień poza sezonem (erotyka) i średnio 70+ dziennie w sezonie. Aktualnie jakieś 10 zamówień na dzień.. Konto zawsze super/super+, ads, wyróżnienia jak zwykle, aukcje pod swoimi eanami i nagły taki spadek..
Ktoś wie jak z tym walczyć? Może mam na koncie jakieś blokady? Można to jakoś sprawdzić?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mp4-94 sprawdziłam i na Twoim koncie nie ma żadnej blokady. 
Nie jestem w stanie podpowiedzieć, co należy zrobić, ale może warto rozważyć opcje promowania lub Allegro Ads

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika tia, allegro zarobi a sprzedaż jak nie było tak nie będzie 😄 żeby z tym wystartować trzeba znać jakie są marże, jakie ceny ma konkurencja itp.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mp4-94
#7 Wielbiciel#

To akurat prywatne konto , czy możesz sprawdzić przez nip?: 9462706934

Promujemy cały czas..

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mp4-94 sprawdziłam wszystkie konta zarejestrowane na ten NIP i nie widzę żadnej blokady. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

shadowxxz
#7 Wielbiciel#

Witam. Branża zupełnie inna ale u nas stało się podobnie. Co zauważyłem że mimo konta super i 100% zadowolenia nasze oferty lądują daleko z tyłu przy wyszukiwaniu i w kategoriach. U nas jest kilkukrotny spadek wyświetleń. Może warto sprawdzić na którym miejscu są wasze oferty wśród promowanych? Jest spadek wyświetleń? Jak są widoczne wasze oferty przy połączonych ofertach? U nas wysoko przy wyświetlaniu rozłączonym i bardzo nisko przy wyświetlaniu połączonym.

oznacz moderatorów

_Bardotka_
#9 Pomysłodawca#

Szkoda już nawet kasy na jakiekolwiek promowanie, nic to nie daje. u mnie podobnie spadek od lutego, co miesiąc w podobnej kwocie. Obecne obroty tutaj to już naprawdę żart, tyle na sklepie robi się w 2/3 dni. Przy takiej tendencji, to za 3, max 4 miesiące i tak będzie zero, tak wynika z tej arytmetyki.. 😛 Wyłączyłam już promowania, wyróżnienia, droższe abonamenty, bo i po co. 

oznacz moderatorów