anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dział Bezpieczeństwa Transakcji Zespół Allegro - dramat ,zablokowane konto

OMBRA_PL
#1 Nowicjusz#

Może ktoś pomoże ,ale jak czytam o tym całym dziale to widzę że to szara eminencja allegro i chyba czas się pożegnać z tym monopolistycznym portalem .  Taka historia : Jakaś gwiazda bez nazwiska blokuje nam dzisiaj konto firmowe z +10latnim stażem bez żadnych zaległości na 100% . Oczywiście wysyłam @ i dostaje odpowiedż . Otóż pani (celowo z małej ) twierdzi iż ich dział ma informacje że UWAGA osoba  korzystająca z tego dzisiejszego konta ma powiązana z niegdyś istniejącym kontem ,które zostawiło tam jakiś dług . Powtarzam nasza firma inne dane ,nip właściciel ,@ , ma spłacić jakiś zaległy dług  innej zlikwidowanej firmy . Tam jedyne co jest wspólne to adres i podobne Dane typu Imiona itd . Ja  oczywiście orientuje sie mniej więcej o co chodzi ale czemu mam płacić czyjeś długi to nie wiem . pani z tego działu nie podaje żadnych dowodów ,dokumentów, no nic . Tylko to że oni wiedzą i  zgodnie z ich regulaminem to oni mają prawo .Problem w tym że nawet gdybyśmy chcieli coś za kogoś  zapłacić to najmniejszych szans na zdobycie informacji dotyczących tamtego  konta - nieda się i już . Do niej to nie  dociera .Dobrze wiem że dokumentów nie prześle bo prawnie to ona nie może czyiś danych przesyłać nam jako zupełnie innej firmie , ale zablokować konto może i robi to . Co robić nie wiem te 14dni to śmiech na sali - tyle  mi dała na ewentualne odwołanie się . Zero @ ,telefonu ,Ci ze słuchawki oczywiście kompetencji w tej sprawie nie mają . Ja się nie dziwię że osoby z tego działu nie odważą się podpisać z imienia i nazwiska  bo spokoju by nie mieli raczej za takie podejście . No nic nie zrobię chyba poza nowym kontem , na bank nas nie powiążą niczym bo to konto już funkcjonuje ,szkoda bo +10lat to też jakaś marka ,albo totalnie z tego allegro uciekniemy , płacimy krocie a traktują człowieka jak śmiecia .Może ktoś pomóc realnie .

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OMBRA_PL dziękuję za wiadomość. Sprawy związane z blokadą konta można wyjasniać tylko z Działem bezpieczeństwa, widzę, że jeszcze tego samego dnia, udało się wszystko wyjaśnić i konto zostało odblokowane. 

Monika
   Moderatorka

oznacz moderatorów

Agent555
#15 Entuzjasta#

@la_ nika  czy mi nie będzie zablokowane konto, wystawiłem nietypowe ogłoszenie 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 czy chodzi o to ogłoszenie, w którym oferujesz, zainteresowanie zakupem płyt pewnego zespołu? 

Monika
   Moderatorka

oznacz moderatorów

Agent555
#15 Entuzjasta#

@la_ nika  d441e4fc-94e2-49b6-ba0f-9f4de9d7997a czy możesz to sprawdzić i mi odpisać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 otrzymałam odpowiedź, że już pisałeś z odpowiednim działem na ten temat, czat został przerwany, dlatego mój kolega napisał do Ciebie w sprawie nr 26636805, poczekaj proszę na odpowiedź w sprawie o podanym wyżej numerze. 

Monika
   Moderatorka

oznacz moderatorów