anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień Dobry co z odblokowaniem mojego konta ?

cristo_com_pl
#7 Wielbiciel#

Zapłaciłem wszystkie należności co do złotówki i konto miało być odblokowane z wiadomości e-mail a do tej pory nie jest pożyczyłem pieniądze żeby to sprawnie poszło a tu niema reakcji żadnej mimo wielu rozmów z waszymi konsultantami Proszę o zadziałanie w tej sprawie Dziękuje.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cristo_com_pl Zadziałałam już w Twojej sprawie, więć niebawem otrzymasz od nas wiadomość mailową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

juz-sie-robi_2020-02-06_13-16-36.jpg

oznacz moderatorów

cristo_com_pl
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem wszystko co w mojej mocy zadzwoniłem do wszystkich użytkowników co wystawili w ostatnim czasie negatywa większość się zdeklarowała że usunie komentaż natomiast    [edycja]  uparł się że nie wycofa 

[edycja] nie odbiera tel lecz wcześniej rozmawiał z moim pracownikiem że odsyła towar to wszystko co mogłem zrobić w tej sprawie uregulowałem wszystkie należności prawie 3000zł zapożyczyłem się jeszcze żeby sprawnie poszł bo święta idą Proszę o zdjęcie tej blokady i z góry dziękuje.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@cristo_com_pl To wie tylko Allegro, kontaktuj się z serwisem w tej sprawie. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

Tutaj na forum nikt Ci konta nie odblokuje.

oznacz moderatorów