anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziewczyny pomocy.

MAMY ROZWIĄZANIE!
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Zmieniałam ostatnio część ofert z licytacją na KUP TERAZ (przez wystaw podobne). Nie zmieniałam cenników. Klient zamówił 4 przedmioty Orlen paczka i zapłacił za 4 wysyłki, ja widzę że każda ta oferta w tej wysyłce ma ustawione nadal 5 przedmiotów w jednej praczce. Więc dlaczego go tak skasowało? Co jest grane? I czy przy następnych sprzedażach też takie kwiatki będę miała...? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Zamówienie numer 8827a710-8c7f-11ef-a51c-fdbf1743eded

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki Muszę to wyjaśnić z działem technicznym. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki cześć! W imieniu Wiktorii, wracam z odpowiedzią. 
W cenniku dostaw przy więcej, niż jedna sztuka, cenę za kolejną przesyłkę masz ustawioną na 13,99 zł, powinno tam być 0 zł. 
Gdy opłata za kolejną sztukę to 13,99 zł i mamy max 5 sztuk w paczce to do pierwszej sztuki za 13,99 zł doliczamy 3 x 13,99 zł za kolejne 3 sztuki, co razem daje koszt 55,96 zł za całość.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ech macie to zagmatwane. % sztuk w paczce to 5 w paczce. Zapis 13.99 za kolejną paczkę to w wygląda jakby chodziło o 6stą sztukę. Sporadycznie tylko ktoś orlenem bierze to do tej pory widać nikt więcej niż jednej na raz nie wziął.

No nic, dziękuje. Przynajmniej wiem co poprawić:)

oznacz moderatorów