anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EAN a stare ksiażki

MAMY ROZWIĄZANIE!
wagram
#8 Zapaleniec#

Witam

Stare książki nie posiadają kodu EAN, do jakiegoś 1985 roku, czy wystawianie będzie możliwe na allegro po 24 .08. 2020. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

@wagram Zapytaj moderatora @

oznacz moderatorów
wagram
#8 Zapaleniec#

stare książki chyba tak jak chcesz wystawić za 0 zł czyli w książkach - to kwadratura koła niestety

oznacz moderatorów
wagram
#8 Zapaleniec#

dziwny jest ten świat

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@wagramZ tego co czytałem w poprzednich wpisach to antyków ,starych książek to póki co nie dotyczy no bo z czego ten EAN .

oznacz moderatorów
maciej_910
#8 Zapaleniec#

Ja mam to samo odnośnie ubrań używanych. Przecież wiadomo, że taki ciuch nie ma już sklepowej metki z kodem kreskowym. Allegro zapowiada przecież, że do połowy 2021 roku wszystkie oferty będą musiały być połączone z produktem. A żeby to zrobić trzeba będzie wpisać kod EAN. Dlatego odpowiedź według mnie jest prosta - handel rzeczami używanymi na portalu będzie zanikał w miarę z pojawianiem się coraz większej liczby kategorii z wymaganym numerem EAN. Dlatego ci co sprzedają takie rzeczy będą mieli do wyboru albo zamknąć działalność, albo zmienić profil działalności, albo po prostu otwarcie własnego, zewnętrznego sklepu internetowego.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
maciej_910
#8 Zapaleniec#

Zapoznałem się z tym wątkiem. Ekspert Allegro tam pisze, że na razie nie planują wdrażać obowiązku EAN w odzieży. Tylko pewnie to "na razie" jest do połowy przyszłego roku kiedy to wszystkie oferty mają mieć obowiązek EAN. Jak dla mnie to dla handlujących rzeczami używanymi znaczy to co napisałem wyżej - musza iść gdzie indziej. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wagram Takie książki polecamy wystawiać obecnie w kategorii Antykwariat.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not to troche zaśmiecanie tej kategorii...wylewacie dziecko z kąpielą

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
szuwarek_25
#10 Popularyzator#

@ Co z płytami CD i winylami, które do połowy lat 90-tych również nie posiadają EAN????? Czy ktokolwiek u Was nad tym panuje?

Jeśli już koniecznie ean, dlaczego nie ma opcji - wydanie powyżej roku 2000 - wymagany, poniżej niekoniecznie?

oznacz moderatorów
g_rajnert
#12 Orędownik#

Parametry kategorii - ISBN. (Na razie) można wprowadzać kody ISBN, po usunięciu myślników/minusów. Czy automatyczne wiązanie z produktem będzie działać - nie wiem, wątpię.

Ale w każdym razie można spełnić wymogi serwisu. Książki bez ISBN - hm, al?

oznacz moderatorów