anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EAN i Kod producenta

gordon76
#7 Wielbiciel#

Witam, dlaczego muszę wypełiać pola EAN i Kod producenta ? Skoro ich nie mam i nie mogę uzyskać. Sprawa tyczy się chęci wystawienia na sprzedaż telefonów , które nie mają kodu kreskowego w dzisiejszym wyglądzie.

Dlaczego nie mogę przejść przez formularz wystawienia przedmiotu z powodu tych dwóch w/w EAN i Kod producenta???

Dlaczego zabrania mi się i w/w wymogami blokuje się możliwosć bezproblemowego wystawienia przedmiotu na platformie Allegro? 

Czy nie jest to czasem ograniczenie praw obywatelskich? Tyle, że pod mgiełką wymyślnych kruczków prawnych?

Jakość informacji na temat pozyskania EAN i Kod producenta jest delikatnie mówiąc zrozumiała jak pismo lekarza z kilkudziesięcioletnim stażem! 

Dlaczego prywatna osoba , jak ja, ma obecnie tak wielki problem z wystawieniem swojego przedmiotu na platformie Allegro?

Moim zdaniem zmuszanie prywatnej osoby do wypełniania co raz to większej ilości okienek formularza sprzedaży oraz konieczność wypełnienia przede wszystkim w/w EAN i Kod producenta nosi znamiona działania na niekorzyść samej platformy.

Takie działanie sprawia, że prywatni sprzedawcy , osoby fizyczne bez nadanego numeru REGON są zmuszani likwidacji swoich, często kilkunastoletnich kont na tej platformie.

Chcę wystawić swój przedmiot. Jest mój. Kupiony jakis czas temu i uczciwie opłacony. 

Czy na prawdę Allegro nie obchodzą użytkownicy z kilkunastoletnim posiadaniem konta na tej platformie???

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gordon76 zależy nam na tym, aby katalog produktów na Allegro był uporządkowany i żeby ułatwić Sprzedającym wystawianie, a Kupującym poszukiwania ofert, które ich interesują. Kupujący na Allegro mogą przeglądać miliony ofert wystawianych przez ciebie i innych  sprzedających. Pomimo, że są osobnymi ofertami, w wielu z nich sprzedawany jest ten sam produkt, dlatego chcemy je zebrać w katalogu produktów. Jeżeli nie masz możliwości podania tych informacji oraz uzyskania kodu EAN (można to zrobić na stronie GS1 Polska) możesz wystawić swoją ofertę na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

oznacz moderatorów

akcesoria-krak
#7 Wielbiciel#

jak pozyskać - kupić? kod EAN

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Myślę, że to nieprawda. Pracownicy Allegro przenoszą towary do błędnych kategorii. Wystawiane przez sprzedawców towary muszą być połączone z błędnymi towarami z katalogu produktów - bo tego wymaga Allegro.  Inaczej produktu nie można wystawić. Więc bardzo proszę - wystawiam produkt i łączę go z produktem z katalogu Allegro - bo inaczej nie mogę. Dla kupującego obowiązujące jest to, co napisał sprzedawca, a nie serwis Allegro. 

To serwis Allegro odpowiada za błędne połączenie ze swoim katalogiem. Żaden sprzedawca nie ma obowiązku poprawy "katalogu produktów Allegro" - to należy do pracowników serwisu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz kupić kod albo wystawić na AL.

oznacz moderatorów

gordon76
#7 Wielbiciel#

Czyli prowizja i jeszcze opłata za kod , a następnie opłata za logowanie może???

oznacz moderatorów

akcesoria-krak
#7 Wielbiciel#

jak kupić kod ?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@akcesoria-krak kod EAN zamówisz tutaj: https://gs1pl.org/zamow-kod-kreskowy/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów