anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EAN mojego produktu należy do innego

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Usiłuje wystawic produkt o EAN 5902414450370, podpowiada z waszej bazy danych ze to oligo szampon, A TU JA MAM W REKU SZAMPON DZIEGCIOWY. Przez formularz zgłoszenia błędu w produkcie nie wychodzi bo mówi, ze ma już taki EAN dopasowany do oligo szamponu.

Nie udało się zgłosić błędu

Nie została podana propozycja wartości do wartości niejednoznacznej w parametrze 129369

A to guzik prawda. Wystawic nie mogę bo nie pozwala bez eanu. I tak krecimy sie w kółko, ja swoje a allegro swoje.

I co teraz?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AptekaNatolinska, w podobnej sytuacji 4 tyg. dyskutowałam z supportem, nic ich nie przekonywało, ani zdjęcia produktu z kodem EAN, ani logiczne argumenty. Nie, bo nie. Pomoc dostałam tu, na forum, od jednej z moderatorek, która przyjęła logiczną argumentację i interweniowała. Życzę powodzenia z wyjaśnieniem sprawy 🙂  

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AptekaNatolinska widzę, że jesteś w trakcie weryfikowania tej sprawy z naszym pracownikiem i oczekujesz na odpowiedź. Na pewno otrzymasz ją w dniu dzisiejszym. Będę obserwować tę sytuację. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Właśnie zweryfikowano pomyslnie, czyli akurat udało mi sie udowodnić swoja rację.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AptekaNatolinska, wygląda na to, że @cloudcloud ma świetny wzrok i jej obserwacja pomogła 🙂

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

😉

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

ten kto wprowadził taki EAN powinien zostać srogo ukarany blokadą konta!
@cloudcloud czy allegro będzie wyciagać konsekwencje z takich działań z premedytacją? (celowe wprowadzenie złego EAN)

oznacz moderatorów