anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EAN przypisany do innego produktu

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Kilkakrotnie pisałam o tym że przy wystawianiu aukcji często otrzymuję komunikat że nie można mojego przedmiotu połączyć z produktem gdyż EAN jest przypisany do innego produktu. Do chwili obecnej sprawa nie doczekała się rozwiązania. W dniu dziejszym pisze do mnie klient co właściwie sprzedaję w jednej z aukcji, gdyż w tytule jest co innego a w aukcji co innego.  Okazuje się że w aukcji w której mam wystawione rezystory 620 Ohm 8W , jako produkt  powiazany  pokazuje rezystor 100 Ohm 5W i to na kilku fotkach.  Dobrze ze klient był z rodzaju ugodowych wiec doszlismy do porozumienia i kupił to co potrzebował.. A co będzie kiedy trafi się klient  ( jak jakiś czas temu ) do którego nic nie dociera? Obawiam się o to co będzie dalej kiedy stopień " uproduktowienia " się zwiększy.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że tzw. produktyzacja(powiązanie) jest do kitu, wprowadza kupujących w błąd, wielokrotnie było o tym tu na forum pisane. Odpowiem jak nasz nieomylna królowa, za wystawienie, powiązanie itd. odpowiada sprzedający.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Tak, tutaj wyjątkowo masz rację.

L.E.W. się myli niemal zawsze 😄 i to jest prawda.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@cztery_bez_atu 

Ale to żadna nowość! Ja bym powiedział standard, szczególnie przy asortymencie typowo technicznym. W aplikacji to już nawet tytułu nie pokazuje, tylko nazwę produktu. Trzeba się z tym zaprzyjaźnić bo Allegro nic w tej sprawie nie zrobi.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@k_owczarek1  Lubi to

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów