anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EAN wartość wymagana

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Wystawiam stare używane książki bez EAN. Przy każdej pozycji wyskakuje mi informacja Numer EAN wypełniony niepoprawnie. Wylogowuję się z serwisu, wracam do tej samej pozycji i udaje się ją wystawić bez EAN. Kolejna książka i problem się powtarza. Próbowałam już wszystkiego, restartowałam komputer, usuwałam ciasteczka i wciąż EAN - Wartość jest wymagana a po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu wystawiam. Czy Allegro testuje moją cierpliwość, czy o co chodzi ? 🙂 

@nat_not  proszę o pomoc bo tak się nie da pracować 🙂

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
Ajurweda-Joga
#7 Wielbiciel#

No to świetnie. Chciałam być w porządku ale to nie jest takie proste. Niby by się wydawało prosta rzecz. pisać parę cyferek i już. A jednak sporo ludzi widzę, że ma z tym problem. 🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Ajurweda-Joga przez miesiąc próbowałam udowodnić swoją rację, wysyłam zdjęcia, opisy i ....porażka. Odpowiedzi z pomocy na zasadzie "nie, bo nie"😁 Dopiero, tutaj wyłożyłam sprawę jednej z moderatorek i okazało się, że jednak można sprawę załatwić pozytywnie w 10 minut 🙂 Moderatorki, w przeciwieństwie do pracowników pomocy potrafią myśleć logicznie. 🙂

oznacz moderatorów
ar2r_2006
#8 Zapaleniec#

To ciekawe bardzo jest.
Zdradzi Pan/i na czym polega owo dziesięciominutowe rozwiązanie?

oznacz moderatorów
ar2r_2006
#8 Zapaleniec#

Na to ich "nie bo nie" zasugerowałem żeby zlikwidować dział "obsługi klienta" a zamiast formularza zgłoszeniowego umieścić napis "Mamy was gdzieś i nic z tym nie zrobicie". Nikomu niepotrzebnej pracy o wiele mniej i milionowe oszczędności...

oznacz moderatorów