anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Elektroniczny nadawca

Mahika74
#10 Popularyzator#

Witam Was. Klient kupuje u mnie 4 sztuki bluz, wybiera opcję smart przesyłka polecona - 4 przesyłki. Zamówienie pobieram z EN- ale tam widnieje tylko jedna etykieta, a nie 4. Kiedyś z automatu można było wydrukować kolejne przesyłki, teraz nie. Wiem, jest opcja "dodaj kolejną przesyłkę ", ale problem w tym, że rejestrując tę przesyłkę sama wpisuję dane klienta i na etykiecie nie ma słowa "allegro" czy allegro smart. Kilka razy kontaktowałam się z allegro prosząc o pomoc, ale za każdym razem inna odpowiedź. A to, że musze wpisać adres @ klienta i to jest najważniejsze, a to, że skoro są zapisane 4 przesyłki to system będzie je widział. Jedno i drugie- nieprawda. Więc wychodzi na to, że płacę z własnej kieszeni za te dodatkowe przesyłki 😞 ??? Będę wdzięczna za pomoc. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Mahika74  

Wybierz Przesyłka firmowa polecona, wpisz ręcznie dane i najważniejsze faktycznie  jest wklejenie szyfrowanego adresu mailowego kupującego. Wtedy wyświetli się Allegro Smart i nie zapłacisz za przesyłki. I tak 3 razy powtórz 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Mahika74
#10 Popularyzator#

Bardzo dziękuję ! 🙂 

oznacz moderatorów