anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EN działa

mdrogeria
#21 Demiurg#

W wielich bulach udało mi się przepchnąć plik , w placówce pocztowej też przeszedł , paczki przyjęte .

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas Paczki zrobione przez WzA są tu -https://salescenter.allegro.com/ship-with-allegro/shipments . Nie musisz ić do okienka , jak mam więcej dużych podaję od rampy , jak kilka małych to jest dedykowane okienko dla nadawców EN , tam zapukasz okienko otworzy panienka zostawiasz i uciekasz .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Nie no etykiety na nie mam, tylko zastanawiam się że nie mam ich w zbiorze EN a chce je dać od tyłu i nie bawić się w jakieś okienka 🙂

Kurde, podałeś linka do salesa 🙂 ja jeszcze, oficjalnie jeden dzień na starym jadę 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas nie panikuj , ,,nie taki diabeł straszny ....,, Po mojemu lepiej to poukładane jak było po staremu i mam wrazenie ,że sprawniej działa przejcie pomiędzy zakładkami   ,trzeba ogarnąć , gdzie jaka i rozwinięcia   ,brakuje tylko powiadomień  , ale jak dla mnie uporządkowana skrzynka e-mail robi swoją robotę .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Nie, akurat sales centera się nie pękam. Powiadomienia i tak są na e-mail, masz rację. Zobaczymy tylko jak obsługa zwrotów będzie. Tam będę musiał coś zrobić żeby to mi funkcjonowało z moim programem, w końcu linkuje to kompletnie gdzie indziej.

 

Po mojemu lepiej to poukładane jak było po staremu i mam wrazenie ,że sprawniej działa przejcie pomiędzy zakładkami

 

Chwalisz i brawo. Fajnie żeby to Allegro doceniło. Jak jest za co chwalić, chwalimy, jak trzeba ganić to ganimy.

oznacz moderatorów