anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EN działa

mdrogeria
#21 Demiurg#

W wielich bulach udało mi się przepchnąć plik , w placówce pocztowej też przeszedł , paczki przyjęte .

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter pewnie przeszło , wczoraj jak nadawałem , zwykle zostawiam piramidkę i wychodzę , ale tym razem ze względu na problemy poprosiłem dziewczynę żeby od razu poskanowała ....przeszło .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Przeszło, ale integracja ze sklepem dalej nie działa (Shoper), a nic nie ruszałem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter EN już z działa , sprawdziłem wczoraj nadane i część już jest w doręczeniu więc awaria nie ma wpływy na przewóz

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

"to musi być coś poważniejszego"

Przecież w weekend implementowali wersję 15.0.0. Zawsze jak coś dokładają i zmieniają pierwszą cyfrę (grubsza aktualizacja) to się wywalało. Zawsze!!! 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas tak , pamiętam , ale naprawiali szybko .

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@serwis-texas Zazwyczaj awaria była 2-3 dni 🙂 A ostatnio na poczcie to sporo zmian. 

Jeśli ktoś dawno nie odwiedzał a pamięta jak wyglądała jeszcze niedawno stara strona Poczty, to może się teraz zdziwić:

www.poczta-polska.pl

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@drekenzes "A ostatnio na poczcie to sporo zmian. " 

uff, patriotyczne nazwy w api z nami zostały xD "getFirmowaPocztaBook"

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek 

Działa Ci PP po API? Ja mam kłopot, nadal.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@serwis-texas niestety nie mam integracji z PP 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek 

Dzięki

oznacz moderatorów

bosek_2804
#8 Zapaleniec#

TAMTEMU TAMTAMY z Chin nadawały do PL wszystko Inpostem lub DHL.

Obecnie wszystko pchają Pocztą Polską.

Czyli nawet narodowy bankrut po wizycie Dudy złapał kontrakty z małymi braćmi 😉 

 

Pozdro. Zbanowany brakestop

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@bosek_2804 Bo poczta dopłaca prawie 5 zł to takiej przesyłki z Chin i twierdziła, że im się to opłaca. Chiny są nadal ustawione na cennikach biednych krajów trzecich. Płacą bodajże 2,5 zł.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

Ludzie, pomocy, nie ogarniam 🙂

Dlaczego, jak generuje etykietę w WzA to ona się nie pojawia w EN? Dodałem umowę własną EN na Allegro. Jak to działa?

@mdrogeria  , @drekenzes , @TomBanknoter 

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@serwis-texas Ja na allegro nie dodawałem żadnych umów z pocztą. Jak chce się łączyć z Allegro, to się robiło to w EN w ustawieniach.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@drekenzes 

Tak, ja mam wszystkie ustawienia, po API mi wszystko śmiga, tylko nadal nie działa 🙂

Muszę zrobić te importy pieprz... ale tam bardzo dużo transakcji. 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@serwis-texas Tak, trzeba było robić tokeny i coś tam coś tam, ja zawsze wolałem ręcznie przekopiować dane, było szybciej.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas w czym Ci przeszkadza import , to prostsze od WzA , napisz gdzie Masz problem 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Ok, uff czyli to tak działa. Uspokoiłeś mnie. Ja nie działam WzA. Ja nigdy nie robiłem tych importów. Używam API integracji. Wciskam guzik z poziomu programu i mam etykietę, bez importów w EN. Przekazuje API szyfrowany e-mail i mam etykietę i jednocześnie mam przesyłkę w zbiorze EN. Rzucam to na Poczcie i uciekam 🙂

 

A problem. No uruchomiłem dziś importy w EN. Tylko z konta, którego używam na AG pobieranie się robiło 4 godziny. Teraz ciągnę inne.  Dzięki wielkie wszystkim za pomoc.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas tak , to działa , jak nigdy nie robiłes importu do EN to pierwszy jak nie podasz zakresu dat ciągnie wszystko od początku istnienia konta , kolejne importy idą szybko  ,zwykle minuta max, do 2 minut w zaleznoci od ilosci zdarzeń .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

tak , to działa , jak nigdy nie robiłes importu do EN to pierwszy jak nie podasz zakresu dat ciągnie wszystko od początku istnienia konta

Zdaje sobie sprawę. Dzięki 🙂 Myślałem ze to ominę. Wczoraj nie wysłaliśmy nic.

Myślałem tylko, ze skoro dodałem umowę własną do Allegro to przy robieniu etykiety WzA z poziomu www to skoczy to do zbioru EN. Mam teraz dwie paczki których nie mam w zbiorze. Co mam z nimi robić, do okienka mam iść?

Nie ważne, ważne ze zrobione z dwóch dni.

 

oznacz moderatorów