anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EN działa

mdrogeria
#21 Demiurg#

W wielich bulach udało mi się przepchnąć plik , w placówce pocztowej też przeszedł , paczki przyjęte .

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

mdrogeria
#21 Demiurg#

hmmmm... chyba znowu nie działa , wygląda że trafiłem na okienko i udało się  , ale mam fart 😃

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@mdrogeria "

Informujemy iż obecnie trwają prace stabilizujące system Elektroniczny Nadawca, jest on dostępny dla użytkowników, ale mogą występować przejściowe problemy z wydajnością i dostępnością.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość."

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SpeedyGonzalezz z wydajnoscią są i to poważne , przekazanie danych trwało z 10 minut .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria A teraz znowu padło. Pojawia się i znika 😎

Przerwa techniczna

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter yhmmm , ,,Pojawia się i znika ,, lepiej wygląda w cudzysłowiu 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Godzina minęła, i teraz już częsciej się pojawia niż znika - ale do normalności jeszcze trochę zostało. Poszczekam jeszcze 🐶

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter widzę , że działa , trochę tnie ..

@kolekcjoner608 jak to niewiele potrzeba do szczęscia sprzedajacym na allegro ,sam ucieszyłem się jak dzieciak jak wysłany plik na Pocztę po 10 minutach w końcu zaskoczył .

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

  my i tak już jutro bedziemy nadawać wiec do rana albo padnie całkiem albo sie ustabilizuje

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może to dziwne ale tutaj są chwile że człowiek się cieszy że nie ma sprzedaży i nie musi próbować na siłę coś wysłać. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 człowiek się cieszy że nie ma sprzedaży i

allegro nie uwali mu widoczności ofert i statystyk

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@_Likos_ No i wykrakałeś, znowu leży i kwiczy 😎

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  to nie kwestia krakania . Raczej doświadczenia z PP i ich "elektroniką"oraz "doswiadczoną kadrą" . W 99% duzych firm takie cos byłoby nie do pomyslenia.

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_   czy w związku z tą sytuacją istnieje możliwość  czasowego wyłączenia usług PP z oferty allegro ? Dopóki poczta nie upora sie z tą awarią bo to może troche potrwac a zamówień na pocztexy bedzie przybywało.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Likos_ to musi być coś poważniejszego , od lat współpracuję z Pocztą , owszem zdarzały się przerwy i awarie , ale zwykle rozwiązywali problem w godzinkę do dwóch . Algorytm allegro pewnie działa bo dzisiaj nic mi nie wpadło na Pocztę  ,a to praktycznie się nie zdarza ,

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  na moje to podłączyli słabsze serwery( zdjae sie że w weekend były prace). Dlatego wieczorami i wczesnym rankiem działa. Po 7 rano firmy zaczynają nadawać i wywala przeciążony system. Ot "oszczedności" . Obstawiam że do 18 tak będzie a potem sie znów ustabilizuje do jutra do 7 i niewykluczone że tak do konca tygodnia byc może w weekend wyłączą wszystko i poprawią.

No ale to tylko moje przypuszczenia mam nadzieje że sie myle

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Likos_ Wczoraj po południu uparcie walczyłem i przed 16:00 udało mi się puścić plik do wygenerowanych rano paczek   ,pocztę mam tuż obok , ot kilka minut , jak wróciłem już nie działało .

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  po 16 część firm już nie pracuje. Potem ludzie pisali że działa ale bardzo kiepsko. Dzis rano działo normalnie ( mogłem nadac paczki o 6 ale myslałem że już bedzie ok) a teraz jak wszystcy próbuja nadawać znowu nie działa  a jeśli już wpuszcza do systemu to muli tak samo jak wczoraj. My odpalilismy EN i może do popołudnia uda sie jakoś na raty nadac. Jesl nie to bede wieczorem lub jutro o 6 próbował

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria @TomBanknoter @RED @kolekcjoner608 @SpeedyGonzalezz  muliło muliło, wsyakakiwał błąd ( przerwa techniczna) ale nadaliśmy . Przez EN . Jeśli ktoś nadaje niech włączy EN i próbuje do skutku z tym że trzeba sporo cierpliwości

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_Likos_ to samo miałem wczoraj  ,wysłany plik zaskoczył po ok. 10 minutach .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria @_Likos_ Ja wczoraj wieczorem przygotowałem, ale też nie wszystko działało - bo np. ze sklepu mi się nie chciały zaciągnąć (wyskakiwał błąd że ID nr cośtam nie istnieje, ten sam się pokazywał przy niektórych operacjach w EN - np. opróżnianiu kosza). W końcu wprowadziłem adresy tradycyjną metodą ctrl-c/ctrl-v - i o świcie moja żona wyniosła na pocztę. Ale teraz nawet nie mogę sprawdzić, czy wszystko przeszło.

Errata: właśnie zaskoczyło, jest OK

oznacz moderatorów