anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtr zamówień

MAMY ROZWIĄZANIE!
MAXIOBCHODPL
#7 Wielbiciel#

proszę jak znajdę mój zakupiony towar po usunięciu opcji filtracji? Szukam tutaj przez godzinę, a cały filtr zakupów jest bezwartościowy. Otrzymaliśmy towar za pobraniem za kwotę 2328 zł. jednocześnie za wszystkie zakupy płacimy z góry. Nie wiemy, kto wysłał nam towar przy odbiorze, ponieważ nie możemy go znaleźć w dużej liczbie zakupów na rzekomo. Minął miesiąc od dostawy i nie możemy znaleźć zakupu, ponieważ usunąłeś filtry z moich zakupów. Zrozum, że jeśli co miesiąc tworzymy 150-200 zamówień, filtry, które oferujesz w moich zakupach, są bezwartościowe. Według daty wyszukiwanie po kilku dniach przy tylu zamówieniach jest nonsensem, co powoduje błąd i mogę rozpocząć wyszukiwanie od nowa. Dlaczego nie dodasz odpowiednich filtrów do moich zakupów, ale i tak usuniesz te, które były coś warte, na przykład, aby posortować zakup od najdroższego lub najtańszego. Usunąłeś również stronicowanie. Niektóre z twoich zmian są bardzo irytujące. Musisz poprawić, a nie usuwać filtrów! Dodaj również opcję wyszukiwania zakupu według numeru paczki od firmy przewozowej. Byłoby to bardzo pomocne dla firm w znalezieniu zamówienia. proszę coś z tym zrobić bo nie da się tego szukać w moich zakupach gdy tworzymy 2000-4000 zakupów miesięcznie przez allegro. jest ponad 50 000 zakupów rocznie..ani wsparcie allegro nie mogło mi pomóc w znalezieniu zakupu. filtry w moich zakupach ... nie kosztują **piiip**o..............................ale wiem, że jak dostarczą towar i nie mam tam faktury ani nazwy sprzedawcy, co mogę znaleźć na allegro. Mam tylko kwotę gotówki przy odbiorze i nazwisko nadawcy K. Kiklica jak powinienem znaleźć na allegro. Proszę nie twierdzić, że moje zakupy według ceny, metody płatności lub daty zakupu nie będą dobrym filtrem. Proszę znaleźć gotówkę przy odbiorze w wysokości 2328 zł. Nazwa K.Kiklica teleón nas nie podnosi, więc niczego nie mogę się dowiedzieć

MAXIOBCHODPL_0-1637057717010.gif

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MAXIOBCHODPL Wszystkie zamówienia płatne za pobraniem złożone przez Allegro znajdziesz w zakładce Zamówienia i po wybraniu opcji Status płatności > Płatność przy odbiorze: 

_HolaOla__0-1637066503170.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów