anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Format numeru telefonu

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Nieustannie mnie zadziwia inwencja twórcza klientów przy wpisywaniu numeru telefonu . Przykład z ostatnich dni   0-XXX XXX-XXX  . System InPostu nie radzi sobie z takim formatem i pozostaje wpisywanie ręczne . Może dałoby się jakoś to ujednolicić ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

 

@Kaliope_Brzeg ja jestem pełna podziwu wobec klientów zamawiających przesyłkę paczkomatem, podających numer na telefon stacjonarny. Z numerem wewnętrznym. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@myslenie-szkodzi   kod odbioru zapewne powinien przyjść na ten wewnętrzny  😄  

_____________
Kama
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg Jest to bardzo ciekawa uwaga, więc dziękuję za Twoją sugestię. Przekazałam ją do właściwego zespołu i jak tylko uzyskam odpowiedź, czy planujemy jakieś zmiany w tej kwestii, wrócę do Ciebie informacją.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg Tak jak obiecałam, wracam z informacją, że na ten moment nie planujemy takich zmian, ale przekazałam Twoją sugestię osobom odpowiedzialnym za ten obszar. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

@_HolaOla_ 

Dzisiaj dałem przez formularz zgłoszenie, że w Allegro punkty klienci też mogą sobie wpisać numer stacjonarny, mimo że w E-Nadawcy poczty taki numer (dosłownie i w przenośni) nie przejdzie. Czy to przerasta informatyków Allegro wprowadzić walidację numerów komórkowych? A ja muszę wydzwaniać do klientów z prośbą o numer komórki, a jak nie odbiorą (przecież to numer stacjonarny, gdzie przeważnie w moich godzinach pracy oni też pracują i w większości nie mają przekierowania na komórkę) to pisać mejle i siłą rzeczy opóźniać wysyłkę na następny dzień.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@_HolaOla_dziękuję 🙂 

_____________
Kama
oznacz moderatorów