anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę zmienić opinie z dobrej na złą

Client:100791324
#7 Wielbiciel#

Nie dość że przyszedł mi produkt nie w tym kolorze co trzeba to i jeszcze uszkodzony i zamiast dać mu łapkę w Dul dałam przez pomyłkę w górę gdzie mogę zmienić bo nie jestem zadowolona z produktu 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:100791324 napisz do allegro przez ten formularz i poproś o usunięcie oceny sprzedawcy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Client:100791324 
przyszedł mi produkt nie w tym kolorze co trzeba to i jeszcze uszkodzony

Co napisał sprzedawca w odpowiedzi na złożoną (?) przez Ciebie reklamację z powodu ww. wad ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@A3dam ona pewnie jest z tych, co nasz ostatni klient od nega - "towar przyszedł uszkodzony ale nie mam czasu bawić się w reklamacje".

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@medalik_2009 
"nie mam czasu bawić się w reklamacje"

Byłoby lepiej dla Kupującej, aby przed podjęciem czynności mogących naruszać dobra sprzedawcy wyczerpała jednak drogę reklamacyjną - bo trafiając na konsekwentnego sprzedawcę istnieje poważne ryzyko popaść w kłopoty (szanse na wygranie ew. sporu w sądzie w takiej sytuacji - wydają się być znikome).

Zakładam, że Kupująca nie chciała (i nadal nie chce) przysporzyć sobie kłopotów - stąd moje pytanie.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów