anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę wiążącą informacje dot. tego czy Allegro ONE kurier jest w mojej miejscowości

planeta_kabli
#11 Animator#

Kilka razy podczas rozmów przychodzących z allegro dostałem zaproszenie do włączenia ONE BOX / Kureir (obecnie mam BOX przez UPS oraz DPD). 
Podczas rozmowy jednak dostawałem inforamcje, że to może być błąd ponieważ mój kod nie jest obsługiuwany. 

Dziś dostałem ponownie telefon i Pani zapewniła że Kurier ONE już jest dostępny pod moim adresem 
KOD 32-065 

miejscowość ok 20 km od Krakowa, czy to faktycznie może być zgodne z prawda że Kurier ONE wypuszcza się w taką podróż ? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli to prawda, podany kod pocztowy jest obsługiwany przez One Kuriera 🙂 Możesz to sprawdzić na tej stronie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

A gdzie mogę potwierdzić że 100% moich ofert na danym koncie ma włączoną tę usługę ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@planeta_kabli w dostawie ,masz dwie opcje z kurierem i bez 🙂 zaznacz te drugą jak jesteś w rejonie, tylko poczytaj posty co się dzieje z paczkami z obrzeży krakowa i że po 7 dni leżą i się opalają 😄

kk.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@planeta_kabli jeśli masz ją dodaną w cenniku dostaw i ten sam cennik dostaw w ofertach to ta usługa jest dostępna w każdej ofercie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów