anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Grupowa zmiana cen znów nie działa!

neoprint
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, po raz kolejny nie działa grupowa zmiana cen, nie rozumiem tego...ale może trzeba robić przysiady przy tym albo skłony, ktoś ma jakiś pomysł?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@neoprint przysiady czy skłony nie pomogą, ale szczegółowy opis, jakiś zrzut ekranu czy nagranie ekranu na pewno pomogłoby osobom z Działu technicznego rozwiązać ten problem 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

neoprint
#7 Wielbiciel#

Po kliknięciu w edytuj nie wyświetla się coś takiego jak zmiana cen...tak samo jak tutaj nie da się pliku dołączyć tylko zdjęcie...jak mam wysłać prtsc?

Po co tak utrudniać ludziom życie?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@neoprint Filmik możesz przesłać na adres spolecznosc@allegro.pl lub też dodaj zrzuty ekranu z kolejno wykonywanych kroków tutaj. Ważne by był widoczny cały ekran, wraz z paskiem adresowym, datą i godziną. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

neoprint
#7 Wielbiciel#

Wysłałem na maila, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@neoprint dziękuję za Twoja wiadomość, przekazałam ją od razu do zespołu technicznego, jednak jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi. Muszę poprosić Cię o cierpliwość, gdy tylko ją otrzymam, dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@neoprint wracam z odpowiedzią z działu technicznego 🙂
Brak możliwości zmiany cena na Twoim koncie wynika z tego, że masz zmniejszony ekran, w takiej sytuacji konieczne jest podjechanie z paskiem do góry, wówczas opcja zmiany ceny będzie widoczna. Wielkość okna nie pozwala na wyświetlanie wszystkich opcji i dlatego trzeba przewijać 🙂
Dodam, że jeśli edytujesz jedną ofertę, to możesz to zrobić klikając te trzy kropki:

la_nika_1-1690208281680.png

 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Szpagat ponoć pomaga 😉

oznacz moderatorów