anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

Gabinet-Rowerowy
#7 Wielbiciel#
Witam serdecznie, chciałbym bardzo, bardzo podziękować allegro za zablokowanie konta sprzedaży, które prowadzę od 6 lat. Ostatnio w okresie dwóch tygodni zostały mi wystawione 2 opinie negatywne "nie polecam" Klienci oczywiście bez żadnych konkretów wystawili oceny 1 i 2 gwiazdki. oraz nie polecają zakupów u mnie. Powód prozaiczny. Zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku przedmioty wystawione na allegro sprzedały się w sklepie stacjonarnym. Od razu zwróciłem wpłatę, przeprosiłem za brak dostępności, zaproponowałem inn rozwiązanie. Niestety kupujący nie zaakceptowali. Z tego powodu obniżyła mi się jakość sprzedaży i allegro napisało, że muszę zwrócić się z prośbą do tych klientów o to, aby cofnęli swoje oceny. W międzyczasie podliczyłem zyski z allegro. Okazało się , że allegro zarabia więcej ode mnie na mojej sprzedaży i to o 12%. Natomiast ja zarabiam po opodatkowaniu i innych kosztach, (nie wliczajac czasu na odsyłanie przedmiotów zakupionych na moim koncie) niewiele ponad 4 %. Więc po co ja się męczę ??? dziękuję za blokadę konta.
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@Gabinet-Rowerowy też ostatnio przeliczałem, to jest śmiech na sali co zostaje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów