anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada sprzedaży mimo, że wysłałam dokumenty

aleks291275
#8 Zapaleniec#

Witam, mam zablokowaną spredaż - otrzymałam maila, że podobno nie przeslałam dokumentu tożsamości chociaz jest to nie prawda skan dowodu poszedł z 5 dni temu miałam czekać na weryfikację, ponadto w zakładce ustawienia wypłat zarówno weryfikacja Przelewy24 jak i  Payu jest aktywna na zielono . Pytanie o co  w tym chodzi bo na razie allegro milczy

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

aleks291275
#8 Zapaleniec#

payu.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aleks291275 Twoje wiadomości w sprawie blokady konta do nas dotarły, dlatego poczekaj proszę cierpliwie na odpowiedź. Nasi doradcy na pewno odpowiedzą na Twoje zgłoszenie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

inglese92
#7 Wielbiciel#

Też mam ten sam problem. Wszystkie moje aukcji zniknęły. Co mam zrobić by ponownie móc sprzedawać?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@inglese92 skontaktuj się proszę z nami w sprawie blokady konta przez ten formularz kontaktowy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PEGY4848
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry , mam podobny problem ,czy mogę prosić o pomoc .Skontaktowałem się z konsultantem Allegro , który miał wyjaśnić sprawę .Czy coś już wiadomo?

oznacz moderatorów

aleks291275
#8 Zapaleniec#

wiadomo tyle że maja wszystkich głęboko gdzieś, ogolnie dali du...y po całości i teraz jest problem jak to odkręcić. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

inglese92
#7 Wielbiciel#

Już to zrobiłem. Zaproponowano mi założenie nowego konta na Allegro na nowy adres email - TO JEST KPINA!!!

To oznacza że straciłem wszystkie moje pozytywne komentarze do mojej sprzedaży, plus miałbym zakładać specjalnego maila tylko do Allegro? To drwina z klienta!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

☹️

oznacz moderatorów

Jedoslaw
#7 Wielbiciel#

Ta sama sytuacja, dokumenty wysłane przed terminem, wypłaty świecą się na zielono, a tu nagle cyk, w związku z brakiem wysłania dokumentów wypowiedzenie umowy, kasacja aukcji. Kilkanaście maili z "konsultantem" allegro. Najpierw info, że brak przesłania dok, potem, że dok został odrzucony, a operator wysłał automat o odrzuceniu, potem, że chyba jednak nie wysłał, ale przecież wysłał mail o wypowiedzeniu. W końcu, że dok został przesłany w niepoprawnym formacie, chociaż był to zwykły jpg. Zero refleksji ze strony "konsultanta", że czemu w takim razie nie było wezwania do uzupełnienia danych, przesłania ponownie dokumentu - tylko cały czas zdarta płyta - decyzja jest ostateczna, nie będziemy odpowiadać na dalsze maile w tej sprawie...

oznacz moderatorów