anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Grupowa zmiana czasu wysyłki - 2h bez rezultatu

bispol_pl
#8 Zapaleniec#

Witajcie.

Czy u Was też jest dziś problem z grupową zmianą czasu wysyłek. 
Po godzinie 11 zlecona zmiana czasu nadal nie została przeprocesowana (3 różne konta i różne ilości ofert - wszędzie nic się nie dzieje).
Edycja pojedynczej oferty lub z poziomu API działa natychmiastowo. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

iBork
#9 Pomysłodawca#

tak, mam dokładnie ten sam problem na 4 kontach brak opcji grupowej zmiany. Nie będzie klikał kilkaset razy żeby zmieniać ręczni. Zgłosiłem do allegro

oznacz moderatorów

ogrod-dom-drewno
#8 Zapaleniec#

Chcę zmienić czas wysyłki ale nie ma żadnej reakcji- ani przy edycji grupowej, ani pojedynczych ofert. Coś się popsuło? 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@ogrod-dom-drewno 

Podaj jakiś konkretny link do oferty i napisz jaki czas ustawiłeś?

oznacz moderatorów

ogrod-dom-drewno
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

przytulprodukt
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem, od 30 min widnieje "trwa grupowa zmianaBez tytułu.jpg w ofertach", jednak nic się nie dzieje

oznacz moderatorów

przytulprodukt
#9 Pomysłodawca#


@nat_not 
@_HolaOla_ 
Czy ten błąd zostanie szybko naprawiony? Gdyż u mnie to wygląda tak, że został zmieniony czasy wysyłki z jednego na dwa dni, ponieważ w piątek nie pracujemy. A teraz oferty nie chcą się zmienić i jak ktoś coś zamówi to pokazuje dostawa w poniedziałek...

oznacz moderatorów

iBork
#9 Pomysłodawca#

mam dokładnie ten sam problem

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ogrod-dom-drewno we wskazanej ofercie deklarowany czas wysyłki jest wyświetlany poprawnie. 🙂

w_kiwi_0-1686142206417.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

biumax
#8 Zapaleniec#

Niestety również mam ten problem. Zaznaczyłem hurtem wszystkie aukcje i poprzednio w okresie majówki zmiana została uwzględniona błyskawicznie w kilka sekund. Tym razem przez godzinę próbuję i nie udaje się hurtowo zmienić czasu wysyłki. W związku z powyższym zamiast jechać na urlop (też planowałem piątek wolny) muszę przyjść do pracy..., bo na status Supersprzedawca pracowałem bardzo długo, a nie wyobrażam sobie pisać i reklamować/wyłączać z jakości sprzedaży tylu zamówień, które wpadną do tego czasu. Jest to droga przez mękę.

oznacz moderatorów

iBork
#9 Pomysłodawca#

U mnie już się coś ruszyło, to może i Twój urlop da się uratować 😄

oznacz moderatorów

biumax
#8 Zapaleniec#

Dokładnie tak 🙂 Udało mi się już hurtem zmienić wysyłkę na dwa dni. Urlop uratowany. Te paczki, które wpadły już dziś nadane. Życzę wszystkim spokojnego długiego weekendu 🙂

oznacz moderatorów