anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej, jak wprowadzić nowe produkty w katalogu? Mam z tym straszny problem ciągle.

MAMY ROZWIĄZANIE!
casee
#8 Zapaleniec#

Chodzi o to, że sprzedaję etui do telefonów z naszymi nadrukami, wszystkie mają nasz EAN i inne dane, tworzę swoje opcje w katalogu, ale nie mogę do wszystkich modeli ich stworzyć lub podpiąć dany model. 

Czy jest opcja dodawania kolejnych produktów w katalogu? Nie widzę tego dostępnego tak po prostu w aukcji. 

Błagam, bo często klienci zamawiają niepoprawne modele, a chcę mieć porządek w aukcjach. 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@casee Cześć. 🙂 Produkt tworzy się automatycznie, kiedy tworzysz ofertę z nowym kodem EAN. Czy nie wybierasz przypadkiem kategorii Pozostałe? 

oznacz moderatorów
casee
#8 Zapaleniec#

Kategorie mam jako akcesoria gsm, etui do telefonów/słuchawek. kody EAN mam jako jeden kod do jednego modelu telefonu. Straszny bajzel jest z tym katalogiem. Najlepiej mi się tworzy aukcje, gdy nie dodaję modelu do katalogu i jest wszystko ok, ale w starych aukcjach nie mogę zmienić tego modelu w katalogu, bo mi chce łączyć z innym również nieprawidłowym modelem. Nie wiem jak mam to zrobić. usunąć stare aukcje i dodać je na nowo?

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@casee A podaj mi proszę przykłady, która oferta nie chce połączyć się z jakim konkretnym produktem (wklej kod EAN), sprawdzę, z czego to może wynikać 

oznacz moderatorów
casee
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/oferta/etui-iphone-11-czarny-plecki-pokrowiec-tpu-case-wyjatkowe-unikatowy-apple-...

 

tutaj dodaję link. aukcja dotyczy 11, a w katalogu wcześniej było 13 pro max, natomiast chciałam później zmienić to wskoczyło 11 pro max 😞

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@casee A podaj proszę kod EAN, jaki masz dla case do zwykłej 11  

oznacz moderatorów
casee
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za chęć pomocy, ogromnie to doceniam!

Natomiast teraz widzę, że pomieszały się wszystkie EANy przez to zamieszanie w katalogu allegro.

Prawidłowy EAN powinien być dla modelu 11: 5905858800053

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@casee Odpięliśmy ofertę od produktu, spróbuj połączyć go z odpowiednim produktem w Katalogu.

Dodatkowo zgłosiłam, żeby dodać Twoją markę "Casee" do formularza wystawiania, żeby łatwiej można było identyfikować produkty 

oznacz moderatorów
casee
#8 Zapaleniec#

Już zmieniłam tę jedną ofertę. Czy żeby zrobić tak z pozostałymi to również musze zgłosić je do odpięcia z katalogu? 

A czy mogłabym jeszcze poprosić o informacje, co oznacza dodanie marki do formularza wystawiania? chodzi o wybór marki konkretnie casee, a nie inna?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@casee Tak, żeby móc powiązać oferty z produktami od nowa, najpierw musisz zgłosić w nich błędne powiązania. Na drugie pytanie odpowiedź również brzmi tak. W formularzu wystawiania będziesz mógł od tej pory wybrać markę "casee" zamiast "inna". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
casee
#8 Zapaleniec#

o super odnosnie marki, natomiast cały czas od miesiąca zgłaszam błędy w ogłoszeniach i niestety nie poprawiaja się tak jak trzeba 😞 czy jest możliwość odłączyć katalog ze wszystkich produktów, abym mogla ponownie wszystkie prawidłowo oznaczyć? czy probować zgłaszać po kilka razy?

oznacz moderatorów
casee
#8 Zapaleniec#

dodatkowo, wyskakuje mi komunikat, że "podczas modyfikowania wystąpił błąd oferty - nie wystawisz kolejnej oferty z tym produktem. w tej kategorii możesz przyłączyć max 5 ofert do jednego produktu. znajdź inny produkt w katalogu lub dodaj nowy"

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@casee wystarczy, że zgłosisz błąd w produkcie i poczekasz cierpliwie. Te zgłoszenia nie są rozwiązywane automatyczne, więc każdym musi się zająć nasz pracownik, ale nie ma potrzeby być zgłaszała je po kilka razy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
casee
#8 Zapaleniec#

Dobrze, dziękuję serdecznie za pomoc! miłego dnia 🙂

oznacz moderatorów
casee
#8 Zapaleniec#

Chciałabym jeszcze dopytać o to co pisałam wyżej, ponieważ nie mogę dołączyć ogłoszeń więcej niż 5 do produktu w katalogu. jak można stworzyć nowy produkt? 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@casee Obecnie nie można połączyć więcej niż 5 ofert z jednym produktem w katalogu i jest to prawidłowe działanie. Ma ono zapobiegać tworzenia wielu duplikatów ofert. Oczywiście, możesz stworzyć nowy produkt w katalogu, pod warunkiem że jest to zupełnie inny produkt, w przeciwnym wypadku, taki duplikat zostanie usunięty (jeśli w ogóle uda Ci się stworzyć duplikat produktu). 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
casee
#8 Zapaleniec#

dziękuję bardzo za informacje. czy w takim razie mogłabym jeszcze poprosić o informacje, jak mogę stworzyć nowy produkt w katalogu?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@casee Wystarczy, że wypełnisz formularz wystawiania oferty i wszystkie parametry obowiązkowe, a produkt zostanie automatycznie utworzony na podstawie oferty. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
_GDshop_
#7 Wielbiciel#

Witam mam podobny problem z produktem o eanie 5906412721869 i wszystkim co się pod niego podpięło. Wystawiałem plecaki szkolne 17 szt jednocześnie, plecaki są różne różnych producentów i różne warianty, system rozpoznał je jako jeden produkt 5 pozwolił mi wystawić błędnie spinając je w katalogu kolejnych już nie mimo że produkty mają różne eany. Algorytm z którego korzysta serwis tylko delikatnie mówiąc jest źle zbudowany czy jest opcja rozwiązania mojego problemu oraz rozwiązania systemowego tego błędu?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_GDshop_ będziemy potrzebowali dokładnych numerów EAN lub chociaż tych ofert, więc napisz proszę do nas w tej sprawie przez ten formularz

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów