anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Historia operacji – nie działają filtry

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44052296
#21 Demiurg#

Chyba jest jakiś problem z Historia operacji. Niemożna ustawić konkretnych punktów do wy filtrowania w kategorii Grupa operacji i Typ operacji . Nie rozwija się lista z podpowiedziami

historia.PNGhistoria.PNG

czary mary z przeglądarkami już robiłem. Na chrome i mozilli nie działa

Moderacja wie coś na ten temat @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 Bardzo dziękuję za zgłoszenie, nasz zespół techniczny już sprawdza tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
HubertusAgro
#8 Zapaleniec#

Od wczoraj zauważyłem problem z niewysuwającymi się zakładkami w Rozliczeniach z Allegro. Dokładnie Grupy Operacji oraz Typy Operacji. W ogóle nie mogę ich rozwinąć. Czy macie taki sam problem u siebie?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@HubertusAgro Ktoś tu dziś zgłaszał podobny problem; https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/historia-operacji-nie-dzia%C5%82aj%C4%85-f... Być może zostanie to naprawione.

Dla pewności wyczyść lub zmień przeglądarkę. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Aktualizacja: Naprawiliśmy ten błąd, więc problemy już nie występują. 

@Client:44052296 @HubertusAgro Dostałam już potwierdzenie, że to problem po naszej stronie. Nasz zespół już pracuje nad jego naprawą, ale przepraszam Was za wszelkie niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ a ta naprawa przyczyniła się do zmiany wyglądu zakładki Zamówienia bo teraz wszystko jest poprzestawiane?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 Nie, błąd w zakładce z rozliczeniami nie ma żadnego wpływu na zakładkę Zamówienia. Czy możesz doprecyzować lub wskazać co dokładnie jest poprzestawiane? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@_HolaOla_sorry fałszywy alarm 😂 miałem powiększoną stronę w przeglądarce. Jest po staremu 👍

oznacz moderatorów