anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa odblokowanie konta po wznowieniu działalności ?

korian_ogrodnicz
#8 Zapaleniec#

Witam
Jak w temacie , ile czasu może zająć odblokowanie konta po zawieszeniu działalności na okres zimowy? Prowadzę działalność sezonową i zawsze końcem listopada zawieszam działalność do marca, przez ostatnie 10 lat sprzedaży allegro nie miało z tym problemu, w zeszłym roku coś ich naszło i postanowili zawiesić mi konto do momentu dostarczenie przez mnie odpowiednich dokumentów świadczących o wznowieniu działalności w celu jego reaktywacji.

Na dzień dzisiejszy mijają już dwa tygodnie i cisza, za ten czas za pewne jestem do tyłu kilkanaście tysięcy złotych, klienci dzwonią pytają co jest grane, warto wspomnieć również że blokując mi konto zablokowali również możliwość wypłaty środków i o to tym sposobem zamrozili na ostatnie 4 miesiące 10 K zł z płatności PayU/Dotpay.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@korian_ogrodnicz Podaj mi proszę login konta, o które chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

korian_ogrodnicz
#8 Zapaleniec#

blokada1.pngblokada2.pngWitaj
Chodzi oczywiście o konto z którego piszę, https://allegro.pl/uzytkownik/korian_ogrodnicz

Rozumiem że są pewnie jakieś procedury, ale dwa tygodnie ? Całą aktywność działalności można sprawdzić w CEIDG i to mniej niż minutę .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@korian_ogrodnicz poprosiłam o sprawdzenie statusu Twojej weryfikacji. Gdy tylko dostanę szczegóły, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów