anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trzeba czekac na odpowiedź od allegro

Marka-CS
#8 Zapaleniec#

Wiecie może dlaczego teraz czeka się tak długo na odpowiedź od allegro ... 9 napisałem prośbę do dziś zero odpowiedzi konto zablokowane na dzień 9.09 wszystko załatwione i oczywiście kilka tysięcy w plecy sprawy odblokowan powinny być priorytetem ponieważ nikt chyba nie nadąża za zmianami w allegro 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marka-CS Konsultanci odpowiadają na wiadomości w kolejności zgłoszeń. Najlepiej więc nie pisać nowych, bo może to wydłużyć czas oczekiwania. Otrzymasz odpowiedź najszybciej jak to będzie możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Marka-CS
#8 Zapaleniec#

Ja wiem i wszystko rozumie ale problem tkwi w tym że allegro automatycznie usunął top oferty ...teraz sprzedaż u mnie totalnie stoi problem miałem z jednym kupującym problem wyjaśniłem po czym allegro stwierdziło że nie może odblokować konta ponieważ nie przesłałem faktury ...no tak nie przesłałem ponieważ dodałem ja na allegro więc myślałem że nie muszę...takie xos powinno byc weryfikowane przed podjeciem decyzji a mie z automatu odpisywane teraz po takim czasie oczekiwania obawiam się że będzie coś nowego nawet nie sprawdzone i nadal nie odblokuje swojego konta mało tego na kolejana odpowiedź będę czekał tydzień 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu cuda można przeczytać, więc tylko z działem bezpieczeństwa, nikt tu nie odblokuje Ci konta.🤗

oznacz moderatorów

Marka-CS
#8 Zapaleniec#

 dział bezpieczeństwa nie ma limitów czasowych na odpowoedz ja jako sprzedawca ma 24h i za to jestem oceniany ..więc teraz widać jak to działa... my chcemy od Ciebie Ty musisz .....Ty chcesz od nas ...my nic nie musimy... dziękujemy za cierpliwość nie wyjaśni sprawy 🙂 A naj naj najlepsze jest to że blokadę można dostać dosłownie w sekundę za wszystko a żeby zdjąć to trzeba to .to .to i jeszcze tamto ale może jeszcze coś innego i tak w kółko..miałem przypadki że w jednym dniu  jeden doradca nie odblokował a drugi tak . 

oznacz moderatorów