anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ilosc ofert z tym samym produktem od jednego sprzedawcy z różnych kont

_Likos_
#21 Demiurg#

Przepraszam za być może głupie pytanie ale czy dobrze pamiętam że jest zapis w regulaminie że każdy ze sprzedawców może wystawić max dwie oferty z tym samym produktem niezależnie od ilości kont? 

Czyli np mając 10 kont na allegro to dany produkt ( ze stanem "nowy") moge wystawić tylko na dwóch z nich?

Czy też mi sie cos pomyliło  i nie ma takiego zapisu i moge wystawić ten sam produkt w tej samej cenie na 10 kontach ? @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Oferty powielone

W jednej podkategorii wystawisz maksymalnie dwie oferty z tym samym produktem i stanem stan Nowy – niezależnie od liczby kont, z których korzystasz. Oferty, które zostaną przez Ciebie powielone, możemy zakończyć przed czasem. Zostawimy wtedy te oferty, które cieszą się większym zainteresowaniem kupujących: weźmiemy przy tym pod uwagę oznaczenie Smart!, promowanie ofert, Allegro Ads, oznaczenie Super Cena oraz najwyższe GMV (Gross Merchandise Value).

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@LEW433  dzieki. A pamietasz może jaki to punkt regulaminu ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taki ogólny on jest: Cel: usprawnienie działania serwisu i obsługi użytkowników i zapobieganie nadużyciom (artykuł 14.1 Regulaminu Allegro, litera d oraz g).

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@LEW433  to nie to. Art 14 mówi o zmianach regulaminu nie o dozwolonej ilości ofert. No nic jeszcze raz poprosze moderacje. Bo wydaje mi sie że masz racje lecz nie moge zlokalizowac żadnego punktu regulaminu

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@LEW433  juz wiem 🙂  5.4 Tam jest dokładny zapis 🙂

oznacz moderatorów